| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

9.4.2005 1:09:15 milka

jaká jsou teplotní rozpětí kvašení kvásku?

Přeji dobrý večer všichni poradci. Móc prosím pane Františku, nevíte při jakých teplotách zdravě kvasí kvásek? Mě se zdá pokojová teplota na to málo. Na topení to dát nemohu, mám plynové vafky a ty topí podle toho jak moc je venku zima, mají tam asi nějaký termostat tak bych tu lahev s kváskem nemohla prohřívat stabilní nekolísavou teplotou. Ta nová moudrá pekárna bekmaister co jí pan Reis z Plzně předělal tam má funkci která tepelně stabilně prohřívá rozpětí 25 až 75 stupňů. Tak drahou pekárnu si kupovat nemíním, ale manžel by mi takové stabilně prohřívací kvasítko vyrobil. Ještě moc prosím, pane Františku, vím, že nás máte na starosti dost a dost, potřebovala bych ten postup kvásku poslat na můj mail. Já si ho totiž nemohu z těchto stránek celý dočíst, na čtecí program pro nevidomé je ten příspěvek moc dlouhý v půlce se to zasekne a už mi to nedočte. Taky moc prosím, nemohl byste mi suroviny na kvásek na kuchyňské váze pro jednou provážit? Já totiž po slepu nemohu dávkovat dobře do odměrek, mám digitální mluvící váhu a raději si vše vážím včetně vody na váze. Vím, že jsem vás asi zas neúměrně zatížila svými problémy, ale ráda bych si zkusila taky ten kváskový chleba a nerada bych to zvrtala zvlášť když nad tím nemám zrakovou kontrolu jak se to chová. V brožuře o chlebu se píše, že když zraje kvásek poletují okolo octomilky. Je to pravda? Nerada bych si zahmyzila byt, aby nemusela po kvásku nastoupit deratizační četa! Tak vás, moudrý pane Františku moc prosím, nebo kdokoli o kvásku máte nějaká ta moudra, pošlete mi to do mé pošty! Tam se mi to zobrazí celé a mohu si to i lépe uložit. Loučí se Milka moje mailová adresa milka@karneval.cz
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
jaká jsou teplotní rozpětí kvašení kvásk... milka 9.4.2005 1:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.