| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Štítná žláza a její nemoci

9.4.2005 0:54:16 P.

Re: Sisi

Zdravím vás všecny a chci vá napsat svoje zkušenosti. Mně to začalo po porodu 4. dítěte. Bylo to neplánované a mladší holčička se narodila přesně rok předtím. Mám také autoimunitní zánět - Buňky vlastního těla napadají buŇky štítné žlázy a ničí ji, protože si myslí, že je to vetřelec. Brala jsem LETROX 150, přibrala jsem 2O kg, měsíčky přicházely jen po injekci agolutinu, otékaly mi ruce a měla jsem průjem. Moje doktorka říkala - to je divný - leč tím mi moc nepomohla. Hledala jsem sama a našla dr. Šáchu, který mi nabídl injekce peptidů. Jsou sice strašně drahé a pojišťovna je neplatí, ale chtela jsem to zkusit. Vysvětlil mi, že problém je v té autoimunitní chorobě. Jak přesvědčit tělo, aby št. žlázu neničilo dál?A Letrox nedodává jen chybějící hormony, ale současně snižuje funkci imun. systému. Je to tedy začarovaný kruh. Pokud se má čl. uzdravit, musí léky vysadit, a to nejde jen tak. U mě to pod jeho vedením zatím prochází, peptidy si píchám už od léta, ale Letrox neberu a cítím se dobře. Nevím zatím, jak to dopadne, protože je možné, že št.žláza byla už zčásti zničena, ale pak prý stačí jen dodávat samotný hormonš.ž.Bez těch dodatků na potlačení imunity. A o tom moje endokrinoložka nehovořilam, co v těch lécích je. Vůbec se ke mně chovala hrozně a křičela namě, že tahle nemoc je doživotní. S dodáváním hormonů to taky není jednoduché- zdravá š.ž. jich udělá za den podle okamžité potřeby, někdy míň někdy víc, ale v lécích je každý den stejné množství.
A ještě na jedno jsem přišla - to je z ezoteriky - Porucha š.ž.vyplývá z nesmírné únavy /a u mě to tak bylo/ a potlačené kreativity / a to taky sedí/.Tak se teď o sebe hezky starám a dělám si radost a relaxuju.
Pak vám napíšu, jak to se mnou nakonec dopadlo. A pozor, za svůj život a zdraví si odpovídá každý sám
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Sisi Draha 3.4.2005 10:38
*Re: Sisi P. 9.4.2005 0:54
**Stitna zlaza 8 9.4.2005 15:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.