| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

6.4.2022 12:08:04 Pole levandulové

Re: Který odšťavňovač?

Mám šnekový odšťavňovač k robotu, je skvělý, funguje na cokoli, ale vytahuju ho jen na víkendové snídaně, kdy mám čas a vezmu toho hodně najednou, výtěžnost je dobrá, z boku mi padá zcela suchá drť. V běžné dny používám jen nástavec na citrusy k blenderu, tam je to rychlé, čisté a dobře se to myje. Pokud chci nejen citrusy, hodím přímo do blenderu a udělám smoothie. Takže záleží na tom, jak často to budeš používat a co v tom míníš zpracovat.
Co se týká levného ovoce, docela dobře se dá kupovat v Lidlu ta jejich bedýnka všehochuti na rychlé zpracování za 25 korun, co prodávají za kasou. Nelze na to spoléhat, někdy tam není nic zajímavého, ale zrovna včera jsem tam viděla bedýnku citrusů a jablek v dobrém stavu /jen už jsme měli nakoupeno normálně, tak jsem to nebrala/.
Finančně se to vyplatí, protože pokud bys kupovala levněji hotovou šťávu než doma udělanou, bude nejspíš nějaký problém v tom ovoci nebo složení /bude to ředěné/ - nikdo to přece nebude dělat bez výdělku.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Odšťavňovač holkamodroočka 6.4.2022 6:51
*Re: Který odšťavňovač? Muumi 6.4.2022 7:15
**Re: Který odšťavňovač? holkamodroočka 6.4.2022 7:46
*Re: Který odšťavňovač? Muumi 6.4.2022 7:17
*Re: Který odšťavňovač? Pole levandulové 6.4.2022 12:8
*Re: Který odšťavňovač? Dari79 6.4.2022 14:16
*Re: Odšťavňovač Tara3 7.4.2022 8:27
**Re: Odšťavňovač Konzerva 7.4.2022 11:0
***Re: Odšťavňovač Pole levandulové 14.4.2022 0:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.