| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

8.4.2005 20:53:47 Petra&Kuba 10/03

Vydržet !

Ahoj ,přečetla jsem si několik posledních příspěvků a musím zareagovat.Taky jsme měli( a ještě máme) problémy se spaním. Uspávání přesně jak píšete ( kojení,nošení,houpání) nekonečný noční vstávání a kojení po 2 hodinách, prostě děs. Když bylo Kubovi 9 měsíců, naučili jsme ho usínat samotnýho vyřvávací metodou. Myslím,že to bylo za 5 minut 12, ale podařilo se zhruba za 2 dny, že usnul sám a to i ve dne.Je teda fakt,že je to docela drastický, ale účinný. Rozhodně nepozoruju žádný psych.následky. Občas se stane,že má období několika dnů,kdy nechce usínat sám ( zuby,nemoc...), takže jsme buď já nebo taťka s ním. V noci se ale budí pořád. Ještě donedávna spal půlku noci s náma v posteli, teď spí celou noc v postýlce,ale min.2x za noc aspoň kňourá,někdy řve a stojí v postýlce. Noční kojení jsem začala odnaučovat na radu našeho doktora po 6.měsíci. Trvalo to asi 10 dní ( nocí ),kdy minimálně 2hod. prořval. Ale pak byl klid a dneska nevyžaduje v noci pití vůbec žádný. Mám kamarádku, která svý 4-letý dceři dělá doteď v noci kakao.Malá je na to prostě zvyklá.Jsem ráda,že tohle absolvovat nemusím.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vydržet ! Petra&Kuba 10/03 8.4.2005 20:53
*Re: Vydržet ! LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 8.4.2005 21:49
**Re: Vydržet ! boruvka.1 8.4.2005 21:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.