| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

13.3.2022 1:54:02 Škrpál

Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na bývalé

"Já jsem ve svém vztahu moc šťastná, ale když si přečtu něco takového, úplně zpanikařím. Říkám si, že když to nepoznaly tyto holky, často ani zkušené ženy, jak můžu věřit svému úsudku?"

Ty si vůbec nevěříš~:-D V tom vidím příčinu. Proto jsou pro tebe cizí partnerské útrapy tak citlivá záležitost.
Proč by se ti mělo stát něco špatného? Proč by tě měl po pár týdnech přestat mít rád? Já si vzpomínám, že jsem se kdysi v 19 cítila dostatečně hezká, přitažlivá, příjemná, aby se mnou muž šťastný byl.~d~ Že si zasloužím, aby ten vztah vydržel a zůstal hezký. Nebála jsem se.

Naopak když mi bylo v životě mizerně a moje sebevědomí klesalo, nepřipadala jsem si přitažlivá, podobné strachy se mě zmocnily. Taky jsem si najednou kladla otázky, jestli svému protějšku můžu věřit, jestli mi neublíží. Přijde mi, že to je potom dobré podhoubí pro to, aby se fakt něco zlého odstartovalo.~d~

Není tvoje sebedůvěra něčím podkopaná, nemáš za sebou nějaký srdcerváč? Neublížil ti v tomto ohledu někdo, komu jsi důvěřovala? Ve tvé rodině jsou k vidění dobré nebo naopak konfliktní vztahy? Taky mám pocit, že se v 19 zbytečně kriticky vnímáš jako nezkušené dítě, píšeš o sobě zbytečně submisivně.:-)

A představ si na chvíli, že třeba i tvůj partner může mít obdobný strach, jestli o tebe nepřijde, jestli mu jednoho dne znenadání nedáš kopačky~;) Zvlášť když měl už jednou srdce zlomené. I chlapi nemusí mít kdovíjakou sebedůvěru v tomto ohledu.

Nevěř příliš příběhům, jak vztah byl týdny bez mráčku a potom se chlap změnil v kruté monstrum. Uvadající vztah se pozná, pokud si nelžeš chronicky do kapsy, tak bys nějaké známky určitě zaznamenala.~;)

Jednou mi psycholožka dala podivnou otázku ohledně mého manželství. Proč prý si myslím, že moje manželství je v pořádku, ačkoli jinak vidím černě úplně všechno, co se mě týká. Odpověděla jsem, že ten vztah v pořádku je, protože když se MM ráno probudí a otevře oči, zeširoka se na mě usměje. Asi ji ta odpověď uspokojila, protože už jsme to potom nikdy nepitvaly.~;)


Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Lidé, kteří milují a myslí na bývalé Milena Janečková 12.3.2022 17:16
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Jojona 12.3.2022 17:43
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Marika Letní 12.3.2022 18:48
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Yuki 00,03,07 12.3.2022 19:11
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Dari79 12.3.2022 20:31
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Dari79 12.3.2022 20:35
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Škrpál 13.3.2022 1:54
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Pruhovaná 13.3.2022 3:36
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Marika Letní 13.3.2022 9:9
***Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na... Milena Janečková 13.3.2022 10:12
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Ráchel, 3 děti 13.3.2022 19:45
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... Žžena 13.3.2022 10:43
*Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na býv... 77kraska 13.3.2022 11:15
**Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na b... Stará husa 13.3.2022 11:28
***Re: Lidé kteří ,,milují a myslí na... 77kraska 13.3.2022 11:55
*Re: Lidé, kteří milují a myslí na býva... Gladya, bývalá dasa, 13.3.2022 19:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.