| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

8.4.2005 16:53:09 IK

cysta

Studánko:operace se dělá v plné narkose-laparoskopicky.Táš jeden malý steh v pupku (tudy podle mě zasunujou tu kameru)Jinak se provádí ten samotný zákrok spodem.Někdo kdo byl na laparoskopii(byly se mnou ženský na sterilizaci) už neměl kromě toho pupku žádnej steh.Já jsem měla ještě na každý straně podbřišku(asi v místě vaječníkú) ještě po jednom stehu.Potom se to- co ti vyndaj posílají na histologii o co jde.Trvá to asi 14 dní než dorazí výsledky.Já jsem před operací podepisovala papír-že v případě nutnosti souhlasím s odebráním vaječníku.Naštěstí mi obsah cysty vysáli-a vaječníky mám snad vpohodě(viz. Katka)
Po samotné laparoskopii odcházíš 4 den domů-pakliže nemáš problémy.

Já teda od tý doby mám někdy větší bolesti při MS na pravý straně-ale to mi zdůvodnil primář tím,že když do nějakýho orgánu nějak zasáhneš-potom je citlivější.
Na druhou stranu po dosátí je velká šance že se cysta zase naleje-což se nestává u cyst který jsou např. NA vaječníku-ty jdou prý odstranit celé.No nevím-myslím že ti mudr sám řekne co a jak.Já jenom z vlastní zkušenosti-že se to tady nadhodilo.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
cysta IK 8.4.2005 16:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.