| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí násilí

8.4.2005 12:27:31 Misa3

Obeti domaciho nasili budte opatrne, ale neprestavejste bojovat za zlepsieni sve situace

Kity v poradku rozhodne neni, spis je to mnohem horsi. Pokus se ji odchytnout a zavest zase na kafe, bude se kroutit a vymlouvat, POKUD BY BYLA MOC ZDESENA NECH JI ODEJIT AE REKNI AT SE KDYKOLIV ZASTAVI KDYBY JI BYLO DOMA SMUTNO...pOKUD SE ZASTAVI NEBO JI SKUTECNE PRIVEDES... mluv o vsem mozne, a tyrani i jeji situaci vynech.

Bud velice opatrna, na to jakou naladu ma. Pokud se boji nech to tema ten den uplne byt. Jen pri odchodu na WC dej nejake letaky, (jsou temer vsude pokud chodis k osetrujicimu lekari, popros ho o par letaku pro znamou, ktera to potrebuje). Ale pozor, at si je pred nim necte, mohly by ji prijit zatracene draho. Treba je pohod u vas na WC anebo nekde kde by si je v klidu mohla precist a pouvazovat o nich.

Jinak pokud bude odmitat prijit, pokus se ji byt nablizku. Take muzes kontaktovat poradny, ktere sem porad strkame(ja nebo nekdo jiny,).

Ona se ted citi asi tak, jako, ze ho zradila. Stydi se ze Ti to rekla a stidi se toho co si o ni myslis, i toho ze rekla co ji dela. Rekni ji ze ji chapes, rekni ji ze bita je spousta zen, ze to neni jejich chyba, ze jsou obeti suroveho a kruteho cloveka, ktereho miluji. Ze bys byla hrozne rada, kdyby to tak nebylo, protoze si urcite zaslouzi nekoho jineho, ale ze to tak je a ze tedy nebudete delat, ze ne. Tomuhle se rika prulom situace a bud opatrna, nedelej to pokud uz nebudete spolu duverneji mluvit a pokud nebudes vedes, ze uz o tom uz dost premysli... rekni ji treba i o tomhle webu.

Je mozne, ze utece a nebude chtit s tebou treba i nekolik mesicu mluvit... Po te, co s tebou mluvila je mozne, ze si ji drahous vzal do pradla a je klidne mozne, ze to ze s Tebou mluvila mu praskla, pochop ma z nej panicky strach on ji dal poradne za vyucenou a prislibil dalsi davku, jestli s Tebou jeste jednou promluvi.

Pokus se s ni opatrne skamaradit. Je dobre ze uz pochybuje o svem vztahu a je schopna to ze sebe vse dostat, ale je jeste prilis v tom vztahu, nenapadne ji podporuj, ale tak, aby to nevidel on.

Vis co delaji v Anglii? Je to naprosto super a zcela jednoduche, letaky jsou u umyvadel na WC zcela bezny, tam se chlap nedostane a obet nasili ma moznost si je tam jakz takze v klidu precist.

A jeste neco, zeny, ktere sem pisi, prosim aby nepsaly, prilis otevrene, a aby umyslne matly nektere podrobnosti napr maji 3deti misto jednoho, jsou nezamestnane misto na metesrke, drobnosti, ktere by agresorovi ztezovali jeho podezreni ze pise jejich manzelka...

Pokud jejich manzel rad surfuje po netu, mohl by se doplouzit az sem a ony by to pak slizly. Kdokoliv mi muze napsat na mou mailovou adresu. Jinak doporucuji weby jako jsou www.bkb.cz, www.profem.cz a www.zivotniproblemy.cz ,ktery neni veden jako diskuze ale pouze jako poradna tedy to co tam zena napise, se na verejnost nedostane a cte to jen ten, kdo ma danou rubriku na starosti. Dale se radim: NEPSAT Z DOMACIHO PC: DRAHOUS MANZEL HO MUZE MIT NEJAK OBSANCOVANY SIKOVNYM PROGRAMKEM NAPR NASADI NEJAKY PROGRAMEK NA FILTR A VSECHNO SE MU PEKNE PRENASI DO JEHO SCHRANKY. CO S TIM LZE PSAT Z KNIHOVEN Z NETOVYCH KAVAREN ATD. VKAZDEM PRIPADE SI ZALOZEI JINOU SCHRANKU A JINE HESLO. DOPORUCUJI BUD VOLAT PORADNY, KTERE TU JSOU UVEDENY A ZASE: NE SVYM MOBILEM: DRAHOUSOVE JSOU NEKDY SCHOPNI LEDASCEHO, VOLEJTE NA KARTU, KTEROU SI ZAKOUPITE A Z VEREJNYCH AUTOMATU, V NEMOCNICICH, V KNHIHOVNACH, NA POSTE.

NENECHTE SE KSKARU VYDESIT, TYHLE VECI MUZETE RESIT, ANIZ SE DOSTANETE DO NEBEZPECI.

A DEKUJI ZA PRISPEVEK PISATELKY-SOUSEDKY. i TY BYS MOHLA ZAVOLAT NA PORADNU DOZVIS SE TREBA, ZE POKUD SE OD SOUSEDU NESOU NELIBE ZVUKY BITI A SKRCENI ZDA JE DOBRE ZAVOLAT POLICII, NEBO CO PRESNE DELAT, ROZHODNE ZAKROCIT, ANI NENI DOBRE, TAM POSLAT VLASTNIHO MANZELA, ABY TO SROVNAL, NASILI V RUKOU CIVILISTU SE NEVYPLACI A TEN DOBRY MUZ(MYSLIM NASILNIKA-JE TO SNAHA O ZLEHCENI SITUACE) BY JESTE MOHL ZALOVAT TVEHO MUZE, ZE MU NECO UDELAL KDYZ SI S MANZELKOU VYZNAVALI LASKU.

NA DRUHE STRANE NAD TIM NEZAVIREJ OCI, JSEM VELICE RADA ZES NAPSALA A ZE MAS ZAJEM TE ZENE POMOCI, SNAZ SE S NI NAZAVISLE ZNOVU NAVAZAT KONTAKT A NEMLUV S NI PRILSI O NASILI ALE SPIS ZAPLAV SVOU DOMACNOST RUZNYMI ZAJIMAVYMI LETACKY, KDYBY SE TI JI PODARILO DOVEST NA KAFE...KAZDY LETAK MA UPOZORNENI ABY HO OBET DOMACIHO NASILI NENOSILA DOMU...TREBA O TOM ANI NEMLUV, ALE SPIS ZVEDEJ POHODU A POROZUMENI S VLASTMI MANZELEM A ZE NEBYVA NORMALNI, ZE BY ZENA hodneho MANZELA VYTACELA A ZE POKUD NEKDO NECO PODOBNEHO TVRDI BUDE TO NASILNIK....NEPREZEN TO, ABYS JI NEDOSTALA DO DEPRESE, ALE SPIS, ABYS V NI VZBUDILA VZTEK A NECO JAKO: PROC VETSINA ZEN MA HODNE PARTNERY A JA MAM DOMA COSI, CO ZDRHLO ZE ZOO...

ALKOHOL MISTO KAVY PRI POHOSTENI BYCH TI NEDOPORUCOVALA, MOHLA BY REAGOVAT TAK, ZE BY JI TO SPIS UBLIZILO..NA TOHLE MUSI PRIJIT ZA STRIZLIVA A SAMA.

JDE O TO ZE SE TED ASI STYDI VYHLEDAT A PROMLUVIT S TEBOU, SNAZ SE JI NEJAK za par tydnu OSLOVIT NA ULICI, V OBCHODE, POKUD S NI NEJDE MANZEL NEBO JI NESLEDUJE S OKNA. REKNI TREBA, ZE BY SIS POTREBOVALA CHVILKU SEDNOUT A ODPOCINOUT, JESTLI BY NECHTELA TAKE, NEKAM DO KAVARNY JEN NA CHVILINKU, ASI ODMITNE, ALE PODRUHE TO ZOPAKUJ ZNOVU... NEBUD PRILSI NALEHAVA, MOHLA BY SE TI ZACIT VYHYBAT...SPIS TAK POMALOUNKU, POLEHOUNKU.... KDYBY JI NEKDY BYLO DOMA SMUTNO, JESTLI BY NECHTELA PRIJIT NA KAFE ATD( SAFRA TO ZNI JAK KDYBYS JI CHTELA SVADET:-)))ALE OPATRNE SI ZNIVU ZISKEJ JEJI DUVERU.

NEDELEJ ZE UZ SI NEPAMATUJES TO TI RIKALA MINULE, SPIS AZ BUDETE CHVILKU SEDET A PROBIRAT VSE MOZNE, TAK JESTLI BY TI NECHTELA NECO RICT... PROSTE SI O TOM PROMLUVIT, JESTLI VI, ZE NENI ZDALEKA SAMA, ZE TO NENI ZADNA OSTUDA, ZE BITYCH ZEN JE HODNE...ZE JSOU KONTAKTY... LEKACKY...PORADNY...WEBY.

S TEMI WEBY JI VARUJ, ZE JE LEPSI SE NA NEKTERE VECI PODIVAT RADEJI V NETOVE KAVARNE ATD...NESPECHEJ NA NI A POKUD TI I TREBA VYNADA, BUD TRPELIVA, VER MI MUZES JI ZACHRANIT I ZIVOT A NAOPAK, NEVSIMAVOSTI MUZES MIT PODIL NA NECEM, CO SI BUDES VELMI DLOUHO VYCITAT...

VSE DOBRE A JSEM RADA, ZES NAPSALA.
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU PRES NO... kATKA 4.4.2005 0:58
*Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU P... Pawlí 4.4.2005 20:9
**Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU... Oilie 4.4.2005 22:1
***Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALK... Misa3 5.4.2005 3:16
****Jak časté je domácí násilí? Jitka 5.4.2005 5:16
*****Re: Jak časté je domácí násilí... orchidej 5.4.2005 7:34
******Re: Jak časté je domácí nási... Kyti a 3 poupátka 5.4.2005 7:54
*******Re: Jak časté je domácí ná... orchidej 5.4.2005 9:50
********Re: Jak časté je domácí ... Kyti a 3 poupátka 5.4.2005 13:19
*********Re: Jak časté je domác... Misa3 8.4.2005 12:39
**********Re: Jak časté je dom... Kyti a 3 poupátka 9.4.2005 8:23
*******Obeti domaciho nasili budt... Misa3 8.4.2005 12:27
****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PA... Agata 7.4.2005 11:21
*****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU ... Pawlí 7.4.2005 15:12
*****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU ... Misa3 7.4.2005 23:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.