| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

8.4.2005 9:40:33 Ivana

Re: Mléko a kojenecká voda po 1.roce

Ahoj, četla jsme o mléku vše možné a nemožné. Někde píšou, že od roka může, někde že až od 18 měsíců (ale to zase může být reklamní tah výrobců UM...). Pokud nemáte v rodině alergie, možná bych mléko zkusila, určitě ale musí být plnotučné. myslím, že píšou, že až od dvou let se může dávat polotučné. Myslím, že vařit kaše z mléka po roce můžeš. Já mám doma německou kuchařku pro kojence (dr. Gramm nebo tak nějak) a tam ta pediatrička píše, že troška mléka v kaši neuškodí ani 7. měsíčnímu mimču. Nevím, možná bych se zeptala pro klid duše doktora.

Pokud jde o kojeneckou vodu, tak tady dr. na rodince v poradně psal, že kojeneckou vodu stačí dávat jen první tři měsíce a pak už můžeš používat normální vodu z kohoutku, převařenou samozřejmě (pokud ovšem voda neobsahuje příliš dusičnanů). Taky jsme se divila, ale psal to tam několikát. Já osobně používám vodu z kohoutku, ale přefiltrovanou přes Britu a převařenou. /Mimčo má 10. měsíců).
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Mléko a kojenecká voda po 1.roce Katka+ téměř roční syn 8.4.2005 8:53
*Re: Mléko a kojenecká voda po 1.roce Ivana 8.4.2005 9:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.