| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Koronavirus

13.1.2022 12:29:17 PJana

PCR test - kolik testů zdarma?

Už několikrát jsem četla na webu, slyšela v televizi nebo slyšela od samotných ministrů (Válek, Rakušan), že dospělí mají teď nárok na 5 PCR testů měsíčně zdarma. Vím, že novináři napíší, co jim zrovna napadne a zdroje si neověřují. Začala jsem hledat opatření, které by to upravovalo a nenašla. Daří se mi najít jenom opatření, které platí od 22.11.2021 a říká (ve zkratce), že nárok na 5 testů mají osoby do 18 let, rozočkovaní a ti, kdo mají potvrzení, že se nemohou očkovat. Plně očkovaní dospělí mají zdarma 2 PCR testy, neočkovaní nemají zdarma nic.
Dokážete někdo dohledat těch 5 testů pro všechny dospělé? Nebo je pravda to, co si o nové vládě myslím už od jejího začátku, a to to, že vůbec netuší, co vlastně momentálně platí a to co vypouštějí z úst je jejich zbožné přání, které ale nějak zapomněli zrealizovat?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
PCR test - kolik testů zdarma? PJana 13.1.2022 12:29
*Re: PCR test - kolik testů zdarma? Monika 13.1.2022 12:34

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.