| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

11.1.2022 17:06:45 Sugar+3

Re: Zahradnické blbosti a exotika

""Nebo doporučujete jinou vodní kytku, která by čouhala v krásném kyblíčku nad hladinu (až mi to chcípne a budu bědovat)?""

Tropicky leknin. Idealne zivorody, s tema je sranda, ""rodi"" nove rostlinky na listech. Ja mam Lindsey Woods (teda tak jsem ji koupila, ale myslim, ze je to spis Panama Pacific, predek Lindsey), na podzim jsem si vypestovala nekolik ""miminek"" a mam je na okennim parapetu v lahvich od okurek, tak jsem zvedava, jestli z nich v lete neco bude. Kdybys sehnala treba Daubenyanu, ta je bila s modrym nadechem a pry se prizpusobi i malym nadobam. Ja mam tu moji Lindsey (Panamu?) v nadobe o hornim prumeru 60 cm a vysce cca 40 cm (jeste se mi tam vejde sachor Cyperus alternifolius a azolka, ten leknin je zasazeny v 4 l nadobe, plus tam byly pavi ocka na kontrolu komarich larev a ruzkatec Ceratophyllum na prokysliceni, cca 75 litru mela ta nadoba celkem).

Jinak modrou mucenku mam taky, teda ne ze semene. V mensim kvetinaci mi pravidelne kvetla, pak jsem ji zasadila do vetsiho kvetinace a loni nekvetla vubec. Zkousela jsem ji pestovat i v pude (mam takovou lavicku s obloukem), s tim, ze zazimovani venku bude vyzva. Rostla jako blazen a ten oblouk prekryla, ale nijak moc nekvetla a ani velkou paradu nedelala, tak jsem se se zazimovanim ani nenamahala a u te lavicky jsem loni mela hyacintovou fazoli (Lablab purpureus).
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Zahradnické blbosti a exotika Vítr z hor 11.1.2022 15:18
*Re: Zahradnické blbosti a exotika Sugar+3 11.1.2022 17:6
**Re: Zahradnické blbosti a exotika Vítr z hor 11.1.2022 17:52
***Re: Zahradnické blbosti a exotika Sugar+3 11.1.2022 21:46
***Re: Zahradnické blbosti a exotika Sugar+3 11.1.2022 22:27
****Re: Zahradnické blbosti a exotik... neznámá 12.1.2022 15:1
*Re: Zahradnické blbosti a exotika Cimbur 12.1.2022 13:4
**Re: Zahradnické blbosti a exotika Cimbur 12.1.2022 13:7
**Re: Zahradnické blbosti a exotika Vítr z hor 15.1.2022 13:39
*Re: Zahradnické blbosti a exotika Cimbur 12.1.2022 13:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.