| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

7.4.2005 23:17:50 Sysyna

Obrovsky sraz 27.-29.5.2005 na Vysocine!!!!!!!!Doplneni informaci!!!!!!!

Holky, dneska mi psala pani z penzionu,ze chce potvrdit rezervacni list, zda jsme si to nerozmyslely,:-)) zda souhlasi pocet osob.....a rict ji, ktery ten jidelnicek nakonec chceme a jake upravy v nem.

A taky, nahlasit vsechny, ktere planuji prijezd uz na obed!!!!To jsem Vam myslim rikala, je to cca 90Kc na vic, a taky jsme domlouvaly ze vsech moznych jidel myslim ty domaci kynute knedliky!!!!!
¨

Prosim objasnete mi , ktery ten jidelnicek jsme domlouvaly, a jake zmeny jsme to chtely...neco ostreho jsme menily myslim za bramborovou kasi s kuretem...ja jsem s tim stehovanim nejkam zalozila prave ten papirek s jidlem!!!

Slibila jsem ji, ze ji do pondelka dam 100% vedet!!Tak diky za spolupraci.

Pa jdu spinkat.......dneska jsem porad nekde litala a vytocila jsem se na Eurotelu!Sycaci!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Obrovsky sraz 27.-29.5.2005 na Vysocine!... Sysyna 7.4.2005 23:17
*Re: Obrovsky sraz 27.-29.5.2005 na Vys... Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 7.4.2005 23:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.