| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

7.4.2005 22:34:20 Mmiky (Kačka6/02,Zuzi6/07)

Re: Zápis do MŠ.

Ahoj Holky,
tak zas po dlouhé době... ale byla jsem normálně pološílená... řešila jsem taky školky, a že jich je u nás hodně moc, ale každá měla nějaké ale... taky jsem jako Pat byla hodně náročná... hodně jsem jich navštívila, hodně obvolala apod... nakonec jsem uspěla, ale musela jsem dost slevit... je to příjemná školka a je blízko parku a zeleně... což u nás, kde jsou snad všude paneláky je úspěch... Kačenka jde od května na 5 dní, nebo možná na dopolední chození, to uvidíme, podle toho jaký to bude mít úspěch :-) doufám, že to bude dobré... už jsme tam byli několikrát a po každé se tam těšila... všechno už si pamatuje a už dostala i svůj obrázek :-)jen budeme mít trochu dojíždění, ale co se dá dělat, stejně nevím, kde budu od září pracovat, tak jsem se rozhodla podle toho, kde se mi nejvíc líbilo. Jinak u nás je celkem běžné, že rodiče dětí na mateřské prostě neberou. Myslím, že je to nespravedlivé. I když mě se vůbec neptali jestli půjdu do práce nebo zůstanu doma...

Jinak měli jsme trochu starosti s tchánovo infarktem, já se školou, manžel s novou prací, v té staré kromě veškeré dovolené ještě přišel o dost peněz :-( no hrůza, ale teď snad bude všechno lepší...

Omlouvám se Martínkovi, narozeninky jsme prošvihli, tak dodatečně vše nej... a máš šikovnou mamku, dort byl úžasnej.

Marti, Máťa je úžasnej. a jak hezky ťape :-) doufám, že Vás brzy ve Vejprnicích taky potkáme...

A na výlet do Tlučné se klidně příště vydáme s Vámi, Pat, Marti... vloni se nám tam líbilo to hřištátko se skluzavkou... Jinak PAt, ve Vejprnicích budeme pár dní před poutí, kdyby jste měli některé den chvilku, tak Vás určitě moc rádi po dlouhé době uvidíme... budeme asi tak od úterý 19. možná od víkendu, ještě pořádně nevím... ale rozhodně chci jít na pouť hlavně ve čtvrtek a v pátek, to bývá volněji a hlavně vloni bylo i hezčí počasí.

Tak se loučím a zase teď budu u Vás častěji. ahoj M
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Zápis do MŠ. Kyti a 3 poupátka 7.4.2005 5:47
*Re: Zápis do MŠ. Petra+2 7.4.2005 8:14
*Re: Zápis do MŠ. JANA + 2 prckové 7.4.2005 10:58
**Re: Zápis do MŠ. Patricie,Viki 9/02,Lexi 11/04 7.4.2005 11:16
***Re: Zápis do MŠ. Petra+2 7.4.2005 14:11
***Re: Zápis do MŠ. Mmiky (Kačka6/02,Zuzi6/07) 7.4.2005 22:34
****Re: Zápis do MŠ. JANA + 2 prckové 8.4.2005 11:1
*****Re: Zápis do MŠ. Jana, dcera 5 let 8.4.2005 11:32
*****Re: Zápis do MŠ. JANA + 2 prckové 8.4.2005 21:46
******Pouť Mmiky (Kačka6/02,Zuzi6/07) 8.4.2005 22:12
*******dětská hřiště Jana, 2 d - 03, 07 10.4.2005 15:5
********Re: dětská hřiště Petra+2 10.4.2005 22:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.