| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

7.4.2005 21:27:14 Katka, holčička 9m

Re: malá vzteklounka

Petro, no právě. Většinou uvádí maminky, že jejich dítě začíná "zlobit" až po tom 1,5 roce. To se objevuje taky v literatuře. Ale jak řešit malé vztekající se dítě,o tom se moc asi nedočtu:( Jsem tím tak nějak spíš zaskočena, protože se seznamuju s reakcemi některých maminek - jak se dívají, když se malá začne zlobit nebo často slyším hlášku (u doktora, na rehabce, ve cvičení miminek): "To je ale vzteklounek". Což mě taky bohužel mrzí. Jasně, že malá je naše zlatíčko (aby to nevyznělo třebas špatně), ale chtěla bych pomoct jí a tím i sobě. Studená sprcha pro tak malé dítě je asi nemyslitelná, přes zadeček asi taky těžko a domlouvání taky ne:) Takže asi budu muset vydržet. Ale stejně mě napadá, jestli teda nedělám někde chybu nebo proč je moje dítě tak nespokojené?:((
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
malá vzteklounka Katka, holčička 9m 7.4.2005 14:1
*Re: malá vzteklounka Petra+Natálka 2,5roku 7.4.2005 19:58
**Re: malá vzteklounka Katka, holčička 9m 7.4.2005 21:27
***Re: malá vzteklounka Bruni 8.4.2005 20:2
*Re: malá vzteklounka Štěpánka+Tom11/00+Maty07/03 28.4.2005 21:30
**Re: malá vzteklounka Bruni 29.4.2005 13:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.