| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

7.4.2005 13:53:12 Petra a Adélka

Amnio a pocity

Ahoj, je mi 26 let a jsem poprvé těhotná. Při genetickém screeningu mi vyšel mimo jiné DS 1:152. Absolvovala jsem odběr plodové vody a pak ještě kontrolní ultrazvuk. Všechno nebylo tak hrozné fyzicky, ale psychicky jsem byla úplně na dně. Myslela jsem si, že když jsem mladá, tohle se mi nemůže stát. Byli to nervy obrovské, ale ani na minutku jsme nezaváhali, že bych na odběr nešla. S manželem to byla pro nás velá zkouška, ale při tom odběru jsem se tam bavila s maminkou, co měla už 3 děti a čekala čtrvté a docela dobře mi radila, co a jak. Nakonec všechno dopadlo dobře, čekáme holčičku a jsem ráda, že se nic špatného nepotvrdilo. Pravda je, že moje naivita spojená s věkem a málo zkušenostmi mi připravila pár horkých chvil. Krom toho mi každý říkal něco jiného, někdo to hrozně dramatizoval a někdo naopak.Přesto vím, že jestli budu mít další dítě a opět mě postaví před toto rozhodnutí, nebudu váhat. Za ty nervy mi to nestojí.Hezký den Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Amnio a pocity Petra a Adélka 7.4.2005 13:53
*Re: Amnio a pocity Petra 9.4.2005 19:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.