| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

7.4.2005 13:04:46 Kaťas & 2 kluci

Re: Pěstounům

Pěstouni, díky. To jsem ráda, že se nemusí vše ustavičně znovu dokládat. Neměla jsem konkrétní představu, jak to v reálu vypadá. Mecháčku, to je dobrá poznámka s tím zblázněním se. Možná by to stálo za to udělat průzkum, kdo jak dál přežívá... ne, myslela jsem to tak, že když má žadatel zdravotní problémy, kvůli kterým sotva proleze jako žadatel, jestli ho pak lustrují dál.
Maybe, myslím, že ta porucha citové vazby v náhradní rodině není žádná novinka ani u nás. Záleží na míře deprivace dítěte. Kubíka jsme dostali, když mu bylo 3/4 roku a ačkoliv to bylo mímo, tak byl fest deprivovaný a s citovou vazbou má problémy do teď. Intelektově už je na úrovni vrstevníků, ale citová stránka stejně jako řečová (která je mnohdy odrazem citové vyzrálosti) je stále pozadu. Někdy se s tím děti vyrovnávají několik let, někdy celý život. Ten start měly dosti mizerný a záleží jak kterému se z toho podaří dostat. Výchovou naděláš určitě divy, ale zase ne takové, že by jsi se tomu vyhla úplně. A co se týče té diskuze na US webu, já být tebou, tak bych tam napsala svůj postoj. Třeba se budeš divit, kolik se ozve dalších mamin s tvojí krevní skupinu nebo naopak nastavíš těm, které tam píší, zrcadlo a ukážeš jim, že výchovný systém, který provozují není až tak důvodem, aby si tam mohly virtuálně plácat po rameni, jak to dělají dobře.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
To jsou věci!!! "Arinka" 6.4.2005 13:53
*Re: To jsou věci!!! maybe 6.4.2005 14:6
*Pěstounům Kaťas & 2 kluci 6.4.2005 14:14
**Re: Pěstounům Mecháček 6.4.2005 15:15
***Re: Pěstounům omaňa 6.4.2005 17:5
**Re: Pěstounům Kopretinka 7.4.2005 10:53
***Re: Pěstounům omaňa 7.4.2005 12:28
****Re: Pěstounům Kopretinka 7.4.2005 12:44
*****Re: Pěstounům Kaťas & 2 kluci 7.4.2005 13:4
******Tak jsem zklamaná. Jakarta 7.4.2005 13:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.