| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Topení a energie

11.10.2021 20:19:46 Občasný host

Re: Zdražení energií

Elektřinu mám od PRE, přecházet nehodlám.

Plyn, před lety jsem naletěl Terra group, ty mi asi před rokem přidělili Armex. Předtím ta firma, určité potíže, zas trochu levnější než Pražská plynárenská, ta pak zlevnila taky. Potíž byla, když mi najednou bez mého vědomí vybrali "nejvýhodnější" nabídku, sice Armex. Arogantní hned od počátku, stále potíže. Neskutečná buzerace, naschvály.

Tak jsem nějak četl, že ta fixace fakticky neznamená nic. Pouze tu je nárok pro zákazníka, aby bez penalizace od nich odešel (já ovšem jsem vázaný tou Terrou, výpověď jsem nedával, současný závazek je do konce září 2022). Pokud bych já odešel, tak platím jak mourovatý za nedodržení smlouvy, kterou za mě uzavřel někdo jiný. Nabízeli, že mi něco vyberou, já myslel, že jde o nabídku, ne podepsaný bianco šek.

Pokud ovšem oni řeknou, že nedodrží cenu, tak já mám právo od nich odejít během nějaké krátké doby. Tj. fixace ceny nic neznamená, tu uzavírali v době poklesu ceny. Když ceny jdou nahoru, tak fixaci zruší, oni pokutu nemají žádnou. Já jen mohu odejít - bez placení pokuty za nedodržení závazku odběru.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Zdražení energií ...neviditelná... 11.10.2021 10:3
*Re: Zdražení energií Mája+kluci 07, 11 11.10.2021 10:8
**Re: Zdražení energií monam 11.10.2021 14:36
*Re: Zdražení energií Muumi 11.10.2021 10:45
*Re: Zdražení energií Inka ..|-.|-.-|.- 11.10.2021 14:42
*Re: Zdražení energií Půlka psa 11.10.2021 19:19
*Re: Zdražení energií Občasný host 11.10.2021 20:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.