| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

8.10.2021 16:57:30 1kulička

Re: psychické problémy dítěte ve škole

Ahoj, nevím, jestli poradím, ale aspoň soucítím, na základce se k mojí dceři, která trpěla na migrény, chovali podobně. Učitelka si před dětmi dovolila říct, že by jí taky bolela hlava, kdyby toho měla tolik dohánět.... po škole se pak šířily drby po učitelském sboru, že já jako matka jí trpím vyhýbání škole. Tehdy jsem dceru dala do domácího vzdělávání na jeden rok.
Druhá dcera, za covidu byla na 4-letém gymplu a stejné problémy jako u vás, úzkosti a neschopnost docházet do školy. Vše se řešilo už to minulé jaro, vygradovalo to tento rok na jaře. Třídní absolutně žádné pochopení, ještě měla tendence mi jakoby vynadat. Ačkoli jsem jí o problémech říkala, dodala lékařské zprávy k omluvení absence a uvažovala o přerušení studia, jednala s námi jako s flákači a ještě si brala osobně, že při přezkoušení nebyla dcera na jedničku. Jako trochu jsem ji usadila, když přestřelila. Ale prostě potom, co jsme všichni zažili problémů kvůli omezením, nepobírám, proč to někteří ještě nechávají ostatní vyžrat, a klidně se vozí po dětech. Zejména po těch s psychickými problémy....
Dcera dochází na intenzivní psychoterapii, jestli potřebuješ typ, ráda doporučím, ale nenapsala jsi, na co toho psychologa potřebuješ.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Psychické problémy dítěte ve škole vobořilka 8.10.2021 11:45
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Marika Letní 8.10.2021 11:58
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Ennywan 8.10.2021 12:4
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Alena 8.10.2021 12:8
**Re: psychické problémy dítěte ve ško... Monika 8.10.2021 13:46
***Re: psychické problémy dítěte ve š... Alena 8.10.2021 15:30
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Konzerva 8.10.2021 13:0
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Konzerva 8.10.2021 13:4
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... 1kulička 8.10.2021 16:57
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... vertigo 8.10.2021 18:32
*Re: psychické problémy dítěte ve škole... Ráchel, 3 děti 8.10.2021 19:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.