| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

7.4.2005 12:21:49 Marťa a Domča

Vztek

Petro a Pawlí,mám úplně stejný problém se svým 3-letým synem,jako vy. Navíc i stejné problémy s rodiči,takže vás chápu,jak se v takových chvílích cítíte. Někdy je sice Dominik hodný a poslouchá,ale to jen v případech,že se mu hodně věnuji. Jenže hrát si s nim celý den a ještě stíhat vařit,uklízet a všechno to podstatné kolem domácnosti není jednoduché. Rodiče sice dost pomáhají,berou malého na procházky a občas u nich i spí,ale když se vrátí domů,je to s ním někdy ještě horší. Protože když jsou s ním,tak se mu hodně věnují a on to pak vyžaduje doma i po mne. A navíc,rodiče vždycky tvrdí,jak byl u nich hodný a jak se spolu nasmáli a co já pořád proti němu mám,že po něm neustále křičím a posílám ho do pokoje... Ale holky,dokážete si představit,že jen co Domča už ráno otevře oči,začne mluvit a pusinka se mu zavře až večer,když usne? Někdy mne z něho pěkně třeští hlava a to už od rána. Pak se není čemu divit,že jsem ráda,když se přiblíží 12 hodina nebo 20 večer a vyženu ho do postele. Uf,ještě,že ho nemusím uspávat a brzy usne sám.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Vztek Marťa a Domča 7.4.2005 12:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.