| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

7.4.2005 11:25:49 Petra

Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!!

Děkuji Vám za reakce.
K doktorce jsem nakonec šla dřív,už jsem se na dceru nemohla dívat,jak trpí.No samozřejmě nás nechala čekat,až budem na řadě.Její chování nebudu komentovat.
Když jsme konečně byly v čekárně,doktorka se zhrozila,protože hned poznala,že je to vážný.Změřili jí teplotu a měla skoro 39.!Teplota jí stoupla během toho než jsme k ní dorazily a čekání až přijdem na řadu.

Píchla jí do prstu,vzala krev a dělala nějaký ct nevím co ale vyšlo nám číslo 8.

Ptala jsem se jí co to je a ona prý viroza,která mohla být z rýmy.Hned jí dala brufenový sirup a musela jsem jí dávat každý 2 hodiny čípek paralen a sirup po šesti hodinách.

Podle sama nevěděla co jí bylo.
STrašně jsem se vyděsila,rýmu nemá poprvý,...bála jsem se že má meningokoka nebo zápal mozkových blan.

No druhý den jsme se šli ukázat,holka vypadala zdravě,ale doktorka mi doporučila kontrolovat teploty (to jsem dělala i tak) a radši jí zase tím vším cpát.
Necpala jsem jí.Teplotu neměla a bolesti taky ne,večer měla trochu zvýšenou teplotu,tak jsem jí dala ten brufenový sirup a od tý doby máme pokoj.

Vážně přemýšlím o změně pediatra.Ale v tom našem malým městě jsou 2 a tahle je ta lepší :((

Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! petra 4.4.2005 12:6
*Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! -*- 4.4.2005 15:14
*Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! sisi,syn 16 a dcera 10 6.4.2005 12:13
*Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! Lidka 6.4.2005 18:31
*Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! Lidka 6.4.2005 18:31
**Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! Petra 7.4.2005 11:25
***Re: PROSÍÍÍM PORAĎTE !!!! Petra 7.4.2005 11:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.