| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

24.7.2021 11:48:37 jagrovahul

Ozvat se své ex-přítelkyni?

Zdravím. Je to půl roku, co se semnou přítelkyně rozešla. Bylo to ze dne na den a ublížila mi tím. Ona si toho byla vědoma, není to žádná mrcha a také ji to mrzelo. Od té doby jsme se neviděli ani neslyšeli. Já ji ale dokážu odpustit a vím, že chyba byla i u mě a ne jen v ní. Uznala, co je za vhodné a přece nebude s někým, s kým není šťastná. Mrzí mě ale že rozchod proběhl ve zlém a stále se nemůžu smířit s tím, že už spolu nebudeme v kontaktu. Projít kolem sebe na ulici a nepozdravit se je něco hrozného. To pomyšlení na to je trýznivé a posledních pár dní neustále přemýšlím nad tím, jestli se ji ozvat a a nabídnout přátelství. Nemusíme se vídat, ani psát, ale jen pro pocit blahosti bych to tak chtěl. Myslím si že by mi to teď psychicky dost pomohlo. Kdysi jsem si procházel podobným rozchodem po tří letém vztahu. jsou to 4 roky a nebudu lhát, že mě to do teď nemrzí, protože jsme se rozešli ve zlém. A to k ní už nic necítím. Mám ale za sebou i dva rozchody, které proběhli v dobrém. Je to úplně něco jiného. Nestýkáme se ani si nepíšeme. Maximálně si si něco lajknem, nebo okomentujeme na facebooku. Nevím, jak to popsat, ale jé dobré vědět, že se jeden na druhého můžeme pořád spolehnout, a nemusíme od sebe odvracet zrak, když se někde potkáme, ale normálně si popovídat. Proto teď váhám, jestli jestli se své poslední partnerce ozvat. Bojím se její reakce. Nerad bych, ale by si myslela, že mi chybí, nebo sní chci nějakým způsobem manipulovat. Ještě větší obavy mi dělá to, že odmítne, nebo jí to bude tak nějak jedno. Já tak přijdu o svoji hrdost a budu za troubu. Pokud to ale neudělám, tak vím, že mě to bude nutit stále nad tím přemýšlet. Na druhou stranu, co horšího než že budu za troubu se může stát? Možná budu chvíli sám na sebe naštvaný, ale to přejde a myšlenek mě to zbaví tak či tak. Myslíte, že je to dobrý nápad se ji ozývat za účelem normální komunikace? Děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ozvat se své ex-přítelkyni? jagrovahul 24.7.2021 11:48
*Re: Ozvat se své ex-přítelkyni? Stará Misule 24.7.2021 16:18
*Re: Ozvat se své ex-přítelkyni? Košík_růží 24.7.2021 17:21
*Re: Ozvat se své ex-přítelkyni? anexa 24.7.2021 21:8
*Re: Ozvat se své ex-přítelkyni? Girili 25.7.2021 13:20
*Re: Ozvat se své ex-přítelkyni? Knihomol2020 25.7.2021 15:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.