| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

6.4.2005 20:41:09 Erika a Peťko

...

Nebudem sa tu vyjadrovať ani za interupciu, ani proti interupciám. Pred 5 rokmi som ju tiež podstúpila, mala som na to svoje dôvody, ktoré tu nemienim rozoberať a zhora mi moje bábätko po piatich rokoch vrátili a dnes som mamou takmer 5-mesačného chlapčeka... Videla som aj dokument na strednej škole, ale bola to pre mňa zmes čiernych a bielych bodiek. Dnes som si ho pozrela znova (vďaka tejto diskusii) a ako matka som už tie zábery vnímala o dosť inak... Keby som aj teraz neplánovane otehotnela, tak si miminko určite nechám.
A keď sa obzriem späť, byť v tej situácii, v ktorej som sa nachádzala pred piatimi rokmi (proste keby sa vedel vrátiť čas), išla by som tiež na interupciu. Samozrejme, že v duchu rozmýšľam, koľko by malo mimino teraz rokov a na 28.3.2000 nikdy nezabudnem (deň, keď som to podstúpila), ale všetko je tak ako má byť a niekto zhora vie, prečo to tak má byť.
Absolútne nesúhlasím s Oiliviou, lebo jej názory už hraničia s extrémizmom a myslím si, že svoje uplatnenie by si našla v spolku žien, ktoré každé ráno postávajú pred nemocnicou s plagátmi v ruke. Zatiaľ je to slobodná voľba každej ženy a ona s tým bude žiť (prípadne nežiť)... dúfam, že to slobodnou voľbou žien aj ostane a taktiež dúfam, že sa stanú zodpovednejšie k plánovanému rodičovstvu, bez takej trpkej skúsenosti, akou som prešla ja.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
... Erika a Peťko 6.4.2005 20:41
*Re: ... Erika a Peťko 6.4.2005 20:46
*Re: ... Oilie 6.4.2005 23:17
**Re: ... Erika a Peťko 6.4.2005 23:20
***Re: ... Oilie 6.4.2005 23:56
****Re: ... Věra 7.4.2005 0:19
****Re: ... Erika a Peťko 7.4.2005 0:29
*****oprava Erika a Peťko 7.4.2005 0:33
******Re: oprava Erika a Peťko 7.4.2005 0:42
*******Re: oprava Věra 7.4.2005 0:56
*******Re: oprava babuška, Adélka, Kačenka 7.4.2005 11:42
********Re: oprava babuška, Adélka, Kačenka 7.4.2005 11:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.