| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

8.6.2021 13:22:21 Škrpál

Re: Volně rostoucí živý plot

Majoránko, to zní skvěle, botanické růže mám moc ráda, kvetou jenom jednou v roce, ale je to přímo záplava - mám v zahradě Lédu, Maidens Blush, Rotes Phaenomen, Tuscany Superb, Frobishera a několik desítek dalších (polyantek, velkokvětých, pnoucích) ~;) Ten hloh je zapěstovaný na kmínek nebo keřovitý? Kmínek by chtěl podsázet nějakou nízkou trvalkou. Kalinu mám jiné druhy, než klikvovou, ale ty bobule u klikvové jsou naprosto boží ~R^ Kalina nám do třímetrové výšky vyrostla během dvou let, je to velmi rychlé (tak pozor, příští jaro bych určitě nezapomněla na střih). I ta Moesii bude dost rychlá. Dala bych pod ně před výsadbou granulovaný hnůj.~d~
Sázela bych tak 2-2.5m od sebe a předsázela do cik-caku něčím nižším (pokud ti to šíře té osázené plochy dovolí).
Motýlí keře mám taky (jsou fakt motýlí, moje zamilované), ale ano, chce to naprosto slunné a sušší stanoviště. Svídu mám taky, neodnožuje (na tohle jsou moderní druhy lepší).

Jinak super, že nebude živý plot monokulturní, je to hrozný nešvar, ty thůjové řady, naše zahradní architektka nad tím lomí rukama.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Volně rostoucí živý plot Majoranka 6.6.2021 11:54
*Re: Volně rostoucí živý plot Dari79 6.6.2021 21:56
**Re: Volně rostoucí živý plot Majoranka 8.6.2021 11:54
*Re: Volně rostoucí živý plot Škrpál 7.6.2021 16:56
**Re: Volně rostoucí živý plot Majoranka 8.6.2021 12:0
***Re: Volně rostoucí živý plot Škrpál 8.6.2021 13:22
****Re: Volně rostoucí živý plot Majoranka 8.6.2021 13:41
*****Re: Volně rostoucí živý plot Škrpál 8.6.2021 13:47
******Re: Volně rostoucí živý plot Majoranka 8.6.2021 14:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.