| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Císařský řez

6.4.2005 14:40:51 Milča

Prdíky a bolení bříška

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jak zvládáte prdíky a noční pláč kvůli bolení bříška?Nejdřív sem doufala,že se jedná o šestinedělí,pak že je to "tříměsíční kolika" a najednou malýmu bude deset měsíců a není to moc lepší...v noci se budí,tlačí,brečí,já mažu a masíruju bříško,používám Sabíka...a nic nezabírá.Baští jogurtík s jablíčkem a snažím se aby dost pil (i když je to dost záhul)...přidala se nám k tomu totiž i zácpa.Nemáte podobnou zkušenost a hlavně radu jak na to?Co mi poradil doktor sem už vyzkoušela a nic nefunguje.Teď už mi na to jen říká,že holt kluk na to bude trpět víc a že vůbec mužský na to trpí všichni :-))) No nevím,poraďte...
Milča
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Prdíky a bolení bříška Milča 6.4.2005 14:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.