| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Očkování

2.6.2021 12:32:19 pampeliška77

Úzkostná porucha x očkování covid

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nemá někdo podobný problém jako já. Asi před deseti lety jsem si prošla první panickou atakou, poté ještě několikrát, dr. nasadila antidepresiva, která beru bez přerušení dodnes. Můj stav byl celkem stabilizovaný, normálně jsem fungovala. Po rozšíření koronaviru proběhla občas mírná úzkost, ale byli jsme zavření doma (děti distančka, já a manžel práce z domu), dalo se to zvládnout bez další medikace. Když přišla řada v očkování na skupinu 40+, přihlásila jsem se. Nyní jsem 14 dní po první dávce a není mi vůbec dobře. Stále mě brní ruka, břicho mám stažené úzkostí, několikrát denně se mi udělá špatně - sucho v ústech, třes rukou, pocit, že se nemůžu nadechnout.
Myslíte si, že můj nynější stav může souviset s očkováním? Návštěvu dr. samozřejmě plánuji. Jen mě zajímá, jestli někdo na sobě pozoruje po očkování také úzkost.
Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Úzkostná porucha x očkování covid pampeliška77 2.6.2021 12:32
*Re: Úzkostná porucha x očkování covid Klabe+3 kluci (08,10,15) 2.6.2021 13:16
*Re: Úzkostná porucha x očkování covid Ráchel, 3 děti 2.6.2021 13:28
*Re: Úzkostná porucha x očkování covid Vážný2 3.6.2021 6:14
**Re: Úzkostná porucha x očkování covi... Marika Letní 3.6.2021 11:5
*Re: Úzkostná porucha x očkování covid ...neviditelná... 3.6.2021 16:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.