| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2002

6.4.2005 12:53:25 Andrea+Martin11/02+David 2.3.

Re: Brzké uzdravení !

Ahojda !
Tak hlásím, že kotník už je odpuchlý a Dr. mi sádru nedala, že se mi to pěkně hojí, takže ještě 10 dnů s opínacím obvazem kolem nohy a pak už můžu pomalu nohu zase rozhejbávat.... :o))
Jinak mě Marťas včera moc potěšil, kadil totiž do nočníku. Musela jsem ho sice trochu přemlouvat a říct mu, že už nám došli plínky na kakání. Tak chvíli se vtekal, ale nakonec se vykakal a dnes taky. Sám má z toho radost, že to umí a vykládá to všem na pískovišti i prodavačkám v obchodě. :o)
Takže teď už máme jen plíny na spaní.
Koupili jsme mu za to,že umí kakat do nočníku auto na vysílačku a policejní auto. Původně měl slíbený bagr za 899,-, ale v obchodě si to sám rozmyslel a chtěl raději auto.
Tož tak. Mějte se všichni moc hezky a napište.
Pa. A+M




Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Brzké uzdravení ! Kačkadan 31.3.2005 8:24
*Re: Brzké uzdravení ! Berrinkaa 31.3.2005 8:36
**Re: Brzké uzdravení ! správce-Dubnatka08 31.3.2005 10:0
***Re: Brzké uzdravení ! Andrea+Martin11/02+David 2.3. 6.4.2005 12:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.