| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

6.4.2005 12:28:10 Bruni

Re: Kašleme a kašleme... :-(

Ahoj Helčo,
taky se perfektně odreaguju cvičením. Teď sice nechodím moc pravidelně, protože od února se mi pořád vrací rýma (asi jsem tu chřipku přechodila :-(), ale když to jde, chodím taky 2x týdně - jednou z toho dopoledne. Na to dopolední cvičení chodím teprve od začátku ledna, ale Adam to hlídání snáší čím dál hůř, tak nevím, jestli vydržím.
Babička hlídá vždycky, když je nějaká oslava (svátek, narozeniny, výročí svatby) - většinou to jdeme právě oslavit takhle sami dva (večeře + pařba na automatech). Jinak si s dědou berou občas na víkend Jiříka.
Já si to ideálně představuju tak, že by si brali oba kluky třeba jednou za čtrnáct dní na odpoledne a jednou za čas oba na víkend. - to mám nároky, co? :-))) Jiříka s sebou na chalupě na víkend měli už když mu byly necelý dva roky, jenže on je proti Adamovi zlatíčko ;-). Adam vysává o hodně víc energie :-), člověk za ním musí lítat, moc neposlouchá, vzteká se,...
První zkouška, jak to Adam (a hlavně babí s dědou ;-)) zvládne, bude v květnu. Chceme letět na čtyři dny do Říma, na svatební cestu (sice skoro po šesti letech :-)), ale co..).
No a jinak, když se chci odreagovat od běžnýho domácího provozu, jede Jirka s klukama na chalupu sám a já si celej víkend užívám :-). On totiž ví, že si tím zaručí domácí pohodu :-).

dík za rady, co na kašel, zkusím vyzkoušet tu cibuli, i když to musí bejt hnusný..
Já jsem včera začala chraptět taky, už mě to moc nebaví. Celej podzim jsme byli v pohodě a teď se toho nějak nemůžem zbavit.
Hlavně že už je venku teplíčko a kvetou kytičky :-), to mi fakt udržuje dobrou náladu :-).
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kašleme a kašleme... :-( Bruni 4.4.2005 10:57
*Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:41
**Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:43
***Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 5.4.2005 10:31
****Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 6.4.2005 9:17
*****Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 6.4.2005 12:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.