| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

6.4.2005 10:12:51 EvčaK

Re: Reakce ekzému

Ahoj Florino, když je má dítko velkou alergii na konkrétní potravinu, osype se rychle. Ale častěji to asi bývá, jak to popsala Zerat. Možná pro alergiky není až tak dobrý krmit je jenou potravinou 7-14 dní, jak to u prcků všude doporučují. Mám Alexe 8/04 Teď dáváme brokolici. Nečekám žádnou drsnou reakci, ale určitě to po pár dnech vystřídáme. Starší Nik taky může jíst skoro všechno. Ale při většm množství (čokolády, vajíček...), se stoprocentně osype. U Nika jsem jednou držela přísnou dietu pro alergiky. 14dní jedl 2 potraviny. Měl ekzém mnohem horší než na začátku. Tenkrát byl problém kuřecí maso.
Taky jsem u staršího měla dojem, že si ekzém dělá co chce. Ale teď už vím, že Nik je náchylný hlavně na prostředí. Jídlo až takový problém není.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
O maminkách a tak... papajana 3.4.2005 20:30
*Re: O maminkách a tak... Hela 4.4.2005 9:16
**Re: O maminkách a tak... ...neviditelná... 4.4.2005 9:59
***Reakce ekzému Florina 5.4.2005 10:7
****Re: Reakce ekzému zerat 5.4.2005 11:28
****Re: Reakce ekzému EvčaK 6.4.2005 10:12
****Re: Reakce ekzému ...neviditelná... 7.4.2005 15:19
***Re: O maminkách a tak... Ferdulka 6.4.2005 11:9

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.