| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

21.4.2021 12:24:35 dryjáda

Agenti STB a krycí jména

Dnešní dotaz je zcela nekoronavirový a týká se archivů STB. Pátrám po jedné osobě, pro mě velmi důležité. Teprve tolik let po pádu železné opony jsem se odvážila zadat do on-line archivů jméno. A ejhle- lup, je to tam.

Ale nikdy jsem se (z dobrých důvodů) tímto nezabývala. V archivech jsou společně osoby, které STB kontaktovala, na které vedla složky (a nespolupracovaly), které pro ni byly zajímavé. Tzn., že moje vyhlédnutá osoba nemusela být agentem, ba naopak, mohla být prostě sledována. Ovšem měla krycí jméno. Toto krycí jméno však bylo společné celé skupině osob.

Název protokolu: protokol registrace svazků, agenturního a kontrarozvědného zpracování.

Jak to zjistím ? Musím do archivu osobně ? Spoléhám hlavně na Monty, jestli by nevěděla.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Agenti STB a krycí jména dryjáda 21.4.2021 12:24
*Re: agenti STB a krycí jména K_at 21.4.2021 12:43
*Re: agenti STB a krycí jména vlad. 21.4.2021 12:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.