| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

Peťulce,

No, to je Peťo, naprosto skvělé!! Gratuluji, aspoň v tom pojedeme spolu. To byla dobrá dovča, ne? Nic si z počátečného nenadšení nedělej, to je jenom šokem, ale přijde to samo. Já teď akorát hrozně trpím zvracením a vůbec to nějak hůř zvládám než s Adámkem. A k tomu mě ještě dost zmáhá to kojení. Tak jsem se rozhodla Áďu postupně odstavovat, neboť stále kojím 6-7 denně. Tento týden má moje mamka dovolenou, tak je Áďa u ní. No, taťka to prožívá opravdu silně, ale Adámek je tam naprosto spokojený. Každý den za ním pochopitelně docházím (a kojím), ale noci tam musí trávit bez mamky. Zatím to zvládá skvěle. Ale obávám se, že až se vrátí domů (v pátek) a bude vědět, že tady jsem s ním, vrátí se vše do starých kolejí.
Jména, no tak to je pochopitelně problém. Naprosto jasno máme v klukovi, který bude Štěpán i když já bych radší Šimona, ale s tím jsem neuspěla. U holčičky je to horší, Klárka by se mi také moc líbila, ale mám strach, že toˇAdámkovi nepůjde vyslovit. A tady také moje fantazie končí. No, času ještě spousty, tak uvidíme.
Přeji všem pěkný den a brzo se zase ozvu.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Peťulce, Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 6.4.2005 9:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.