| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

6.4.2005 8:44:33 babuška, Adélka, Kačenka

teda teda

Ženský ženský a jeden by řekl že už jste dospělý.

Nevím jméno, ale jedna slečna se tu rozohnuje nad interupcema a nebyla sama nikdy ani těhotná. Víš, rozmysli si důkladně co říkáš, protože předem nikdy nemůžeš vědět jak budeš reagovat. V první chvíli tomu nebudeš věřit a nebudeš tomu věřit dokud něco neuvidíš na ultrazvuku, dokud mu nebude bít srdíčko a dokud nebudeš mít za sebou ty zpropadený tři měsíce a neucítíš pohyby. Já mimi vždycky chtěla, ale ten šok je strašnej a pokud se právě jako u mě naskytne takhle neuvěřitelně strašná souhra náhod, je málo žen který nad tím nebudou aspon uvažovat. Já osobně jsem si chtěla vyvolat menstruaci ale během venčení psa už mi to docvaklo. O potratu jsem neuvažovala, ale nejsem zrovna běžnej "exemplář". Neumíš si tu psychickou zátěž ani představit. Každopádně máš pravdu v tom že v dnešním konzumním světě se to bere často jako dodatečná antikoncepce a tak by to být nemělo. Ale nesouhlasím s tím že milování se má provozovat až jsi zralá na dítě, Víš kolik je žen, který nejsou na dítě zralý ve 40? Mají zůstat starý panny? Milovat se člověk má, až je dostatečně zralej na ten akt a je schopen zamezit tomu co nechce, v tomhle případě těhotenství.

Oilie já si nemyslím že nejvíc potratů se provádí ve 12. tt. Když mě se doktorka ptala jestli si ho nechám (ptají se rutinně všech, nezlobte se za to na ně, oni to nemyslí špatně), říkala že jestli ne, nemáme moc času a já byla 3 týdny od oplodnění! Všechno je to o přístupu. A náhodou mě když mi dělali revizi v 10tt! zbytek mého vytouženého miminka ODSÁLI nikoliv rozkouskovali, on ten čípek jde otevřít sice do určité míry, ale dokud mrně nemá pořádně kosti, vždycky jde odsát, to napadne i laika.

Nicol, nechci se do tebe navážet a jen my dvě budeme vědět co mám na mysli: vadí mi že říkáš něco jinýho, než jsi v mailech napsala mě. Určitě víš co myslím. Není to fér vůči těm co se rozhodujou.
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
teda teda babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 8:44
*Re: teda teda Nicole+dvojcatka(19.11.2001) 6.4.2005 9:3
**Re: teda teda babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 9:30
***Re: teda teda Nicole+dvojcatka(19.11.2001) 6.4.2005 10:54
*Re: teda teda Oilie 6.4.2005 10:52
**Re: teda teda Nicole+dvojcatka(19.11.2001) 6.4.2005 11:10
**Re: teda teda babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 11:23
***Re: teda teda Oilie 6.4.2005 12:34
****Re: teda teda Jana, syn 2 roky 6.4.2005 13:0
*****Re: teda teda babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 13:2
******skleroza jsem babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 13:4
*******Re: skleroza jsem Jana, syn 2 roky 6.4.2005 13:8
*****A pro Babušku Jana, syn 2 roky 6.4.2005 13:4
******Re: A pro Babušku babuška, Adélka, Kačenka 6.4.2005 13:15
*Re: teda teda - Pro Babušku Klára 6.4.2005 14:26

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.