| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

8.4.2021 13:23:23 Delete

Re: Jak bude u vás organizované testování v MŠ dvakrát týdně?

Kaipo,

hlavně máš na všechno 2 pracovní dny. Dopředu nešlo udělat moc, protože každý den se objevovaly nové a nové informace, takže se fakt čekalo na ty oficiální. Já se k nim díky FB dostala v noci z úterý na středu (tekže nejen já), ale oficiálně jsou v datovkách od včerejšého poledne. Na a dneska to všechno musí být, protože rodiče si to podle toho musí zorganizovat.

Takže teoreticky by toho šlo mnohem víc udělat, kdyby byl aspoň čas zjistit třeba ty požadavky rodičů, ale i oni se začali ozývat, až když se něco konkrétního dozvěděli....takže my jsme třeba opravdu řešili, aby šli sourozencké dvojice do školy společně (ale nepovedlo se u všech v žádné z uvažovaných variant ~7~), včera jsem přijela domů v devět večer, a to se právě družina a konkrétní věci k testování (kdy, kde, s kým) řeší až dneska, včera jsme stihli jen základní přehled a ty třídy ~7~.
Je třeba pech, že nemůžeš rozdělit třídy na 7 a 5, ale musí to být za každou cenu 6 a 6, přitom ta jedna třída navíc by vyřešila třeba 6 dalších sourozenců, kteří by nemuseli chodit do školy na střídačku. A bylo toho víc.....

Slibovali dát definitivně vědět aspoň týden dopředu, ale realita je prostě těch 24 hodin ~7~. Pak řešíš úplně jinak.

Já jsem docela schopný plánovač, ale domyslet v tomhle čase, jak to nakombinovat i s druhým stupněm, kdyby se měl vracet, aniž by se vše to, co se teď vyřeší, muselo celé předělávat, na to nikdo nemá čas. A mně to třeba fakt leze krkem, protože mám ráda, když se to nastaví od začítku tak, aby to šlapalo všechno, ale už od loňského návratu do školy je to pořád stejné. Tak tak stíháš pořešit to nejakutnější a často se pak ukáže, že to šlo lépe, kdyby byl čas na to nebo ono....Pak už to jen flikuješ, lepíš na sebe, promrháš tím hromadu času...

Dokázala jsem vymyslet online rozvrh pro celou školu tak, aby se sourozencům nekryly online hodiny (takže stačí jen jedno zařízení na rodinu) a zároveň se do toho dala napasovat střídavá zimní výuka, zároveň skvěle splňujeme doporučení o počtu hodin, přestávkých atd., zvládlo se do toho přidat ještě i navýšení hodin některých předmětů, a evidentně jsou rodiče spokojení, protože jinak se hned ozývají, když něco není OK.
A stačilo mi na to pár dnů.

Ale tuhle bojovku s družinou jsem nedala ~d~.
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Re: Jak bude u vás organizované testován... Černá kronika 8.4.2021 11:35
*Re: Jak bude u vás organizované testov... Delete 8.4.2021 11:40
**Re: Jak bude u vás organizované test... Kaipa 8.4.2021 12:5
***Re: Jak bude u vás organizované te... Delete 8.4.2021 12:50
****Re: Jak bude u vás organizované ... Kaipa 8.4.2021 13:2
*****Re: Jak bude u vás organizovan... Delete 8.4.2021 13:23
******Re: Jak bude u vás organizov... Kaipa 8.4.2021 13:33
*******Re: Jak bude u vás organiz... Kaipa 8.4.2021 13:36
*******Re: Jak bude u vás organiz... Delete 8.4.2021 13:53
******Re: Jak bude u vás organizov... K_at 8.4.2021 13:34
******Re: Jak bude u vás organizov... Monika 8.4.2021 13:48
*******Re: Jak bude u vás organiz... Senedra 8.4.2021 13:51
******Re: Jak bude u vás organizov... vlad. 8.4.2021 13:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.