| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské testy

5.4.2005 20:51:16 pavla

štítná žláza

Ahoj všichni, mám takový dotaz:
Moje dvě sestry a maka májí problém se štítnou žlázou mají hypothyreozu. U mne to paní doktorka asi tak dva roky sledovala. Z důvodu zvýšených protilátek Anti-tyreoglob. 525 IU/ml (rozmezi 0 - 40), TSH 2,44 mi poslala loni v červnu k endokrinologovi. Pan doktor řekl, že má štítná žláza bojuje a že se dále uvidí. Teď ani ne po půl roce, mi dělala gynekoložka kontrolu krve a TSH již stoupl na 10,2 a toto uvedla jako možný důvod neplodnosti. A dnes mi pan doktor předepsal Letrox 50. Jo mimochodem mne upozornil, že při další navštěvě mám změnit pojištovnu, že se mu 211 ministerstva vnitra nelíbí. Chci se zeptat nešlo tomu nějak zabránit a předejít???
Děkuju moc za Vaše názory
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
štítná žláza pavla 5.4.2005 20:51
*Re: štítná žláza Kudátko+3 6.4.2005 7:34
*Re: štítná žláza TerezieK 6.4.2005 9:18
**Re: štítná žláza pavla 5.5.2005 22:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.