| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Střední školy

9.3.2021 7:34:56 Lída+2

Re: Babiš a maturita

Analfabeta,
manžel vystudovaní IT nemá, přesto v tom oboru pracuje od 1996.

Má velmi vzdálený obor. A zrovna včera říkal, že ho ta SŠ nebavila, jenže jinam mu to třídní nepodepsala(přihlášku ze zš). A vlastně si z té školy nepamatuje Nic. Jo měli odpoledne dobrovolně AJ tak tam chodil. A prý je to to jediný co ze ŠŠ používá.

Koníček se mu stal postupně prací. A IT dělá přes 20let.

A přesně jak píšeš, maturita neznamená, že ten dotyčný je schopný vůbec pracovat. Někteří lidi jsou absolutně k nepoužití.
Logicky uvažovat umí jen málo kdo. To škola moc nepodporuje.

Třeba syny jsem poslala do montovny, aby si to vyzkoušeli ještě před 18rokem. Co mě teda překvapilo, že i mé chromé dítě se tam manuálně srovnalo, to že je to tam oba bavilo mě udivilo. Takže asi tak.

A jinak moje sousedka 93let, uměla používat tablet a PC. Bankovnictví měla po telefonu a později internetové. Používala ho běžně. A podle zdejších měřítek, měla jen základní vzdělání, tudíž NIC. A byla prodavačka, dokud pracovala. A moje mamka 70, PC umí používat a word a excel umí líp jak já.
TAkže já co vídám kolem sebe, vzdělání se přeceňuje. Neříkám neučit se, ale nedělat z toho to co se dělá.

Nejduležitější je zda je dotyčný si celoživotně doplnit vzdělání, doučit se věci za pochodu. Třeba syn byl nedávno v montovně, protože se naučil používat gravírku a vypadl jim člověk. Tak si na něj vzpomněli.

Školsví je tragické a o změně se mluví od 1996. A změna není dodnes.

A výsledky vidíme.

Přiznám se, že mi maturuje syn a jsem z toho už na nervy. Rok nebyl skoro ve škole. Co předváděla škola na jaře je zde známo. NYní je snad čeká i ta zrušená slohovka, škola od ní nechce ustoupit.~a~ Jsem znechucená.
A po tom co studenti založili třídě kalendář, donutili i posledního profesora to používat, dva pod nátlakem. Aspoň nejsou přetížený.

A nemohu se dočkat konce.

A jediný klid nastal na VŠ, která učí od podzima dobře. Takže a všichni komunikují, kdyby přestali okamžitě na děkana. Takže aspoń tady máme klid. Dokonce i ty programy co nešli na dálku instalovat už jsou.~R^ Syn si tuhle i zpíval a to jsem ho snad rok neslyšela.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Re: Babiš a maturita Analfabeta 9.3.2021 0:15
*Re: Babiš a maturita Lída+2 9.3.2021 7:34
**Re: Babiš a maturita Analfabeta 9.3.2021 9:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.