| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

4.3.2021 16:44:47 Půlka psa

Re: Pohádka o králi Koblížkovi

"Jsem obyčejný člověk, který si na stará kolena posral život tím, že šel do politiky."

Video jsem neviděla, ale já mu i věřím, že toho v posledních měsících i lituje. On chtěl moc a politické působení si asi představoval jinak než pakárnu s covidem, co je od podzimu. Předtím mu vyhovovalo, když bylo před covidem, a když jsme byli best in covid. No ale o tohle fatální nezvládání a zmatky nemůže stát ani ten Babiš. Pro něj to koryto není ve smyslu toho, že by potřeboval peníze. Chtěl si užít vliv, ale když se nedaří, tak to ani pro něj žádná radost být nemůže. Že do toho vlezl, lituje zrovna teď úplně nepochybně. Zvlášť, když to po.al svou neschopností.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pohádka o králi Koblížkovi krajta 4.3.2021 16:25
*Re: Pohádka o králi Koblížkovi Půlka psa 4.3.2021 16:44
**Re: Pohádka o králi Koblížkovi Pruhovaná 4.3.2021 19:34
***Re: Pohádka o králi Koblížkovi Katka a 2 výrostci 5.3.2021 9:3
****Re: Pohádka o králi Koblížkovi Lída+4 5.3.2021 9:33
****Re: Pohádka o králi Koblížkovi ...neviditelná... 5.3.2021 9:43

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.