| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Očkování

26.2.2021 18:42:33 Jojona

Re: Registrace na očkování

Rezervovala jsem a vybrala okresni nemocnici. Prisel PIN 2 hned obratem pro reservaci na https://reservatic.com . To bylo 15.1. V pondeli 22.2. prisla rano SMS, ze si mam rezervovat termin pro pojistence a cast RC a pro jistotu opet PIN2. Termin byl jen na druhy den v rozmezi 3hodin.
Vcera jsem se ptala sestricek z charity a jeste nemaji ani prvni ockovani, lekarnice - jde zacatkem pristiho tydne na prvni do velke nemocnice v Brne, pecovatelsky dum maji poprve ockovat pocatkem pristiho tydne cely (neni tam velka pece, jen ubytovani a dochazi, kdo koho potrebuje). Takze ani, ti co uz jsem myslela, ze jsou, tak s ockovanim teprve zacinaji.
Zmenit mi to nijak neslo, chtela jsem ho prehlasit do velkeho ockovaciho centra, ale hlasilo to, ze nelze a cekat.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Registrace na očkování ...neviditelná... 26.2.2021 16:28
*Re: Registrace na očkování Evžíček 26.2.2021 16:32
**Re: Registrace na očkování Jojona 26.2.2021 18:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.