| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

26.2.2021 11:01:21 Latté

Re: Dotaz nejen pro lékařky

"Pokud by to byl Covid, tak očkovat až za tři měsíce?"....co to je za úlet?

ohledně info o očkování po prodělaném Covidu jsem našla toto:

https://www.ockovacicentrum.cz/cz/kdy-je-vhodne-podstoupit-ockovani-po-prodelanem-onemocneni-covid-19

Zajímala jsem se o to a hledala to taky nedávno, protože máti měla asi před 3 týdny cca týden jakési prapodivné příznaky, které by mohly být Covid (byť netypické, ale někdo to zrovna tady taky zmiňoval...bolest kůže, svědění těla atd. + k tomu lehká bolest hlavy a kloubů, opar...kdoví, buď to byla nějaká jiná viróza nebo tohle). Vzhledem k tomu, že jí je 80+ a termín v očkovacím centru v okresním městě nechtěla, čeká, až začnou očkovat praktici u nich v městečku, tak je možné, že ji teď někdy v březnu osloví dr. s nabídkou očkování...tak jsem taky hledala, zda by to vadilo, či ne, pokud by ho měla čerstvě prodělaný....ona samozřejmě na test nepůjde,ani ten antigenní, aby když tak věděla,zda má protilátky, takže neví... roušku nosila od jara skoro pořád tu samou (ač jsem jí nanosila kvanta chirurgických...ty má pořád zabalené a používá jednu, dvě, které pere~8~-ty chirurgické~a~....nebo hadrovou, která už taky pamatuje "Šemíka jako hříbě"...když jsem jí nedávno přivezla respirátory, tak sice teď si ho do obchodu bere, ale pořád se strašně diví, proč by se taky nemohl prát a používá jeden, když jí říkám, že přivezu další, tak vříská, že ne, že bude používat jen ten jeden, dva, co má...trajdá do krámu (Penny, Lidl atd.), nejlépe ke konci týdne, když tam jsou davy vesničanů z okolí, pro léky do jejich příšerné polikliniky k dr.skoro každý měsíc (ne že by si nechala napsat větší balení, aby jí vydrželo déle a nemusela tam každou chvíli s rizikem, že tam něco chytí), na poštu, všude ...a mají tam v tom jejich příšerném maloměstě koronáče jak nas....uffff, a říct si nedá a nedá...už aby byla naočkovaná,... pokud se ovšem nechá neb stále váhá zda jo či ne...nechápu, ale když nevěří ani lidem v oboru pracujícím,že ten virus je fakt s..ňa a že očkování je rozumný nápad, tak to je pak těžké něco radit a vysvětlovat...


Jinak jak bylo zmíněno výše, zrušit termín elektronicky přímo v tom rezervačním systému,mailem, telefonem přímo do toho očkovacího centra, dají jiný, o termín samozřejmě nepřijde.
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Dotaz nejen pro lékařky Zufi. 26.2.2021 10:19
*Re: Dotaz nejen pro lékařky Jana a Petra 26.2.2021 10:29
**Re: Dotaz nejen pro lékařky ...neviditelná... 26.2.2021 10:39
***Re: Dotaz nejen pro lékařky Jana a Petra 26.2.2021 10:46
****Re: Dotaz nejen pro lékařky Zufi. 26.2.2021 10:48
****Re: Dotaz nejen pro lékařky ...neviditelná... 26.2.2021 15:4
*Re: Dotaz nejen pro lékařky P.T. Cruiser 26.2.2021 10:38
**Re: Dotaz nejen pro lékařky Jana a Petra 26.2.2021 10:44
***Re: Dotaz nejen pro lékařky P.T. Cruiser 26.2.2021 12:51
*Re: Dotaz nejen pro lékařky Alena 26.2.2021 10:51
*Re: Dotaz nejen pro lékařky Latté 26.2.2021 11:1
**Re: Dotaz nejen pro lékařky Lei 26.2.2021 13:47
*Re: Dotaz nejen pro lékařky Evka... 26.2.2021 13:29
*Re: Dotaz nejen pro lékařky Cimbur 26.2.2021 15:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.