| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

5.4.2005 10:31:57 Bruni

Re: Kašleme a kašleme... :-(

Já dávám klukům Hedelix (je to z břečťanu), doporučila mi to i doktorka a klukům to aspoň trochu chutná. Vařím jim čaj z mateřídoušky, to mi poradila mamka, tím nás vždycky vyléčila, když jsme se ségrou kašlaly.
No a to odsávání, s tím mám zkušeností dost (bohužel :-( ). Jiřík se naučil smrkat až ve čtyřech letech, do té doby jsme prostě odsávat museli. Adam se sice smrkat naučil hned po Jiříkovi - asi před rokem, ale smrkat nechce za žádnou cenu, protože se mu to hnusí. Stačí když mu čistím nos a normálně se mi u toho pozvrací, když třeba vidí holuba. Jenže bohužel u té odsávačky musí být průhledné hadičky, takže to je pro něj snad ještě horší. Navíc je pro něj příšerný utrpení, když musí ležet a nehýbat se (stačí to u přebalování :-/). Takže když si na něj rozkročmo sednu, abych mu držela i ruce, má z toho takovej děs, že až modrá a přijde mi, že má stažený hrdlo i nosní dírky, takže to pak stejně vůbec nefunguje. No a když k tomu zapnu ten vysavač, tak fakt přestává dejchat..
No prostě odsávačku použijeme jen v opravdu krajně krajní nouzi.

No ale abych psala taky o něčem hezkým :-) - včera jsme byli s Jirkou (manželem) na večeři, pak jsme si šli zastřílet do herny, perfektně jsem se odreagovala :-). Kluky hlídala babička, byli snad hodný, tak doufám, že si to brzy zopakujeme ;-).
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kašleme a kašleme... :-( Bruni 4.4.2005 10:57
*Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:41
**Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:43
***Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 5.4.2005 10:31
****Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 6.4.2005 9:17
*****Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 6.4.2005 12:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.