| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí násilí

5.4.2005 7:54:47 Kyti a 3 poupátka

Re: Jak časté je domácí násilí?

Nezlobte se, že "sem lezu". Ale řekla bych, že domácí násilí je častější, než si myslíme!
Máme jedny známé... kdysi to byli hodně dobří známí. on je vysokoškolák. Mají dům, dítě, firmu, zdálo by se všechno OK. Ale už dávno se nám "něco nezdálo" , ale zpočátku to vypadalo, že (budu je nazývat ona a on) ona je značně pod pantoflem, takové domácí puťka. Ale není to tak. nejdříve ji mučil jen psychicky. nikam nesměla, neměla své vlastní peníze, o všechno si musela říkat, budil ji, nenechal ji vyspat. pak k nám jednou přišla pracovně... měla modřínu ned obočím. Řekla, že se uhodila o trám. za několik týdnů k nám opět musela přijít - zase měla modřiny - prý upadla na schodech do sklepa. za nějakou dobu přišla s monoklem. to už jsem nevydržela a zeptala se jí, jestli ji on bije. v tu chvíle se sesypala a přiznala že ano. Překotně to všechno ze sebe vychrlila. Pověděla jsem o tom manželovi. jelikož kdysi s ním byli kamarádi, tak s ním promluvil. asi 1/2 roku byl klid v té době si ona našla práci mimo firmu. pak ji začal zase tlouct. Za cokoliv. Našel si vždycky záminku. už si nebral servítky ani před dítětem. Teď v létě, když bylo dítě na táboře ji ovšem doslova ztřískal tak, že musela na neschopenku. Byla v té době taky u nás - mluvili jsme do ní s manželem do duše, že s tím musí něco dělat, nemůže přece si tohle nechat líbit... navíc už jí i vyhrožoval zabitím a tím, že ji nikdo nenajde. Navrhovali jsme jí i všelijaká řešení. Pak nám jen několikrát napsala SMS, že je všechno v pořádku. Ale u něj je stále.... takže to v pořádku není. MOC, MOC doufám, že najde sílu a odvahu od něj odejít. A děkuju všem, kdo těmto ženám pomáhají, protože ony to samy opravdu nezvládnou!
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU PRES NO... kATKA 4.4.2005 0:58
*Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU P... Pawlí 4.4.2005 20:9
**Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALKOU... Oilie 4.4.2005 22:1
***Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PALK... Misa3 5.4.2005 3:16
****Jak časté je domácí násilí? Jitka 5.4.2005 5:16
*****Re: Jak časté je domácí násilí... orchidej 5.4.2005 7:34
******Re: Jak časté je domácí nási... Kyti a 3 poupátka 5.4.2005 7:54
*******Re: Jak časté je domácí ná... orchidej 5.4.2005 9:50
********Re: Jak časté je domácí ... Kyti a 3 poupátka 5.4.2005 13:19
*********Re: Jak časté je domác... Misa3 8.4.2005 12:39
**********Re: Jak časté je dom... Kyti a 3 poupátka 9.4.2005 8:23
*******Obeti domaciho nasili budt... Misa3 8.4.2005 12:27
****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU PA... Agata 7.4.2005 11:21
*****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU ... Pawlí 7.4.2005 15:12
*****Re: MANZEL MI DAL BEJSBOLOVOU ... Misa3 7.4.2005 23:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.