| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

Re: víkend

Jani náhodou takové hejno velryb vidět je krásný zážitek. Hlavně se drž v hlubokých vodách ať se nedostaneš na mělčinu a ochraňuj malé velrybátko.

Reni jak je to s ubytováním, cenou,...? Vypadá to lákavě. Taky bych ráda někam vypadla. Dej víc informací.

Dnes jsme byli plavčit a Sany byla po té dlouhé době ve vodě jak divoška. Cvakala sice bradou ale smála se. Pak jsme jeli na návštěvu k bratránkovi a tak jsme byli na jejich zahradě. Bylo fakt super. Úplně jsem zapoměla, že se mám zastavit u tchýně. A rozlobená babička hned večer volala, že měla pro nás pohoštění a kytičku prý mám už zvadlou. Já ty svátky moc neuznávám. Ale až bude slavit Sandra tak na to se těším.

Holky zítra si jedem konečně pro ty kouzelné madrace do postele, tak se doufám konečně skvěle vyspím. Sany ale určitě bude jak naschvál v noci řádit.

Reni nepůjdeš některý den do klokana?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
víkend Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 4.4.2005 19:45
*Re: víkend Ivča/Lenka/Emily 4.4.2005 20:29
**Re: víkend Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 4.4.2005 21:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.