| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

4.4.2005 19:41:25 kudlanka nábožná

Re: Kašleme a kašleme... :-(

ahojky

teda to je mi fakt líto, že jste nemocní :(. Já teda musím zaklepat, zatím jsme zdraví. Je pravda, že v únoru jsem si to s klukama házela, protože nejdříve měli střevní chřipku a když se z ní postupně vylízali, donesl Míša ze školky chřipku normální. Ke všemu jsem ji tentokrát dostala i já, tak si dokážeš představit, jak to u nás vypadalo :((. Míša celý březen nechodil do školky, domluvila jsem se na tom s dr., protože Martínek měl očkování obrnu--tu jsme museli posunout kvůli nemoci, a já jsem chtěla aby se dostali oba kluci do normálního stavu....Takže dneska byl Miki poprvé ve školce po dlouhé době a pevně doufám, že už nemoci jsou na ústupu a nic nedonese. A budeme si užívat jarního sluníííííííčka :)).
S Martínkem teď absolvujeme procházky poklusem, má po Míšovi takové super auto odstrkovadlo ( je z velmi pevného plastu) a on miluje, když ho může tlačit. Nejezdí na něm, ale běhá za ním. To si dokážeš představit ten rachot (kolečka jsou už tak ošoupané, že se pomalu rozpadají :)), Martin běží a já makám za ním, aby nevběhl do silnice atd.
Musím ho dneska pochválit, docela si nechal dát říct, vždycky před přechodem přes silnici mi autí dobrovolně dal a nechal se vzít za ruku a převést na druhou stranu. Trochu u toho pokvikával, ale jinak v pohodě :)). Že by se to konečně obracelo na tu lepší stranu..a pochopil, co se po něm chce??
No uvidíme, třeba jen měl dneska nějaký lepší den :).
Ivo, staršímu Míšovi jsem dávala jitrocelový sirup na kašel a taky echinaceový sirup. Jo, a když měl manžel kašel tak mu zabraly kapičky (ty jo, teď si nemůžu vzpomenout a už je nemáme, ale až půjdu kolem lékárny, tak se zeptám)-vím, že je mohly i prťata...

Tak se brzy uzdravte, ať můžete už taky veeeeen na sluníčko.
Papapa HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kašleme a kašleme... :-( Bruni 4.4.2005 10:57
*Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:41
**Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 4.4.2005 19:43
***Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 5.4.2005 10:31
****Re: Kašleme a kašleme... :-( kudlanka nábožná 6.4.2005 9:17
*****Re: Kašleme a kašleme... :-( Bruni 6.4.2005 12:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.