| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

Dnešní procházka na Čampuli s Markétou a Tomíkem:-)

Tak dneska jsme se jeli s Máťou poznat s Makynat a Tomíkem a bylo to móóóc fajn....doufám, že i druhé straně se prochajda líbila:-))) Tomík je moc nádherný obříček a zkusila jsem ho vyfotit, jenže se mi pořád schovával za ručičky:-) Ale to je jedno. Určitě jsme se neviděly naposledy, takže budu mít když tak možnost fotit znovu:-) Počasí super, procházka krásná, i když Matýs občas papal kamínky a travičku a vztekal se, když jsem ho pak odtamtud tahala pryč:-) Takže snad jsme naším hlemýždím tempem neodradili Makynat od další procházky s námi:-))) Tady přikládám pár foteček.





Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dnešní procházka na Čampuli s Markétou a... Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 4.4.2005 18:6
*Re: Dnešní procházka na Čampuli s Mark... Marky+Tomík a Klárka 4.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.