| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

4.4.2005 16:55:19 Daggy, Viki + Bety 30.5.05

Potřeby do porodnice

Čau holky,

tak jsem od minula už zakoupila ty vložky, shodou okolností ty SAMU, mají je určitě na Národní dole naproti Bati. Rozesmálo mě to MINI-lékárnice mi řekla, že jiné nemají, tohle prý je nejžádanější. No nevím, je to fakt běžná vložka jen bez lepení, to abych měnila stejně jak ty vatové a na noc je to úplně na nic (tedy pokud dítko nebude nespavec). Stály 28 Kč. Taky jsem už optimisticky koupila vložky do podprdy a sháním kojící podprsenku. Ta od minula (měla jsem dvě, jedna už je na smetišti) už se asi taky použít nedá, mimo značné stadium rozkladu je mi malá. Minule jsem v těhotenství měla prsa pořád stejný a teď už od začátku z mých sotva 75B mám poctivé 85B-C. Bohužel nemůžu sehnat ten typ, co mi minule vyhovoval líp, no budu pátrat dál.
Pokud bude mimino pořád v té své poloze, tak zkusím ty masáže, za to nic nedám. Uvidíme. Ve čt jdu do poradny, tak kdoví, co se tam nahmatá (UZ prý až příště).
Čau D.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Potřeby do porodnice Daggy, Viki + Bety 30.5.05 4.4.2005 16:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.