| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

Re: oblečení na svatbu

Jani když jsem byla těhotná tak jsem byla taky na svatbě. Asi to byl tak 4. měsíc. Koupila jsem si bílou těhu halenku, ale vůbec jsem se v ní necítila. Byla to prý největší velikost a už tehdy se mi zdála těsná. To by ti asi nebylo. Jinak jsem nosila dvě šité halenky z tenkého úpletu. Nespíchla by ti něco pohodlného ta švadlena co je v té Galanterii na Obránců Míru? Jsou tam docela ochotní. A ten úplet jsem koupila tam. Bylo to moc pohodlné a nosila jsem to i v létě. Jako bych na sobě ani nic neměla.

Jinak se ti zkusím zeptat kámošky ta si koupila v Promi pěkný těhu komplet kalhoty a halenu. Třeba by ti to půjčila. Měla dost přes prsa a to by ti bylo určitě.

Poptám se.

zatím pa Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
trička Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 3.4.2005 9:19
*Re: trička Iva*Kuba 3.4.2005 13:27
**oblečení na svatbu Ivča/Lenka/Emily 3.4.2005 13:50
***Re: oblečení na svatbu Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 4.4.2005 13:8
****Re: oblečení na svatbu Ivča/Lenka/Emily 4.4.2005 14:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.