| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

4.4.2005 10:36:48 Janijaja

Re: Pondělní

No, mne se taky moc libi Mikulas, Jakub, Vilem, Vit, Vojtech, Stepan, zkratka jmena ve francouzstine prakticky nepouzitelna, protoze by mi je komolili... Radovana zase odmita manzel... Kdybych chtela Julinku, budu ji muset psat s I, jako Honzika, aby mi z ni nedelali Zulinku... Ten Vitek se mi libi opravdu moc, taky proto ze to je Guy, ale ve fr "vite" (cte se "vit"), znamena rychle. Ono by to treba i neco vypovidalo o tom, jak jsem prisla do jineho stavu atp, ale nechci moc riskovat, ze se detatku budou ostatni smat, i kdyz to mozna nakonec risknu. U holky to zatim vypada na Katiu Alessandru. Honzik mel byt Sonia Beatrice :-) Ale mozna se to jeste hodnekrat zmeni :-)
Nechavam ted doma behat Honzika ve slipkach a rikam si, ze mu treba neco dojde, zatim to ale moc nevypada - vesele do nich cura i kadi. Po dvou dnech povazuju za uspech, ze za mnou tesne po tom prijde a oznami. Premyslim o tom, jestli nemam koupit nejakej jinej nocnik. Ma po Verce ten hraci od Chicca a nepripada mi, ze by ho mel moc rad...
O vikendu jsem se manzovi snazila naznacit, ze to je mozna na dlouhou dobu posledni vikend, kdy mame trochu klidu a zkousela ho presvedcit, ze bychom meli podniknout neco jen tak ve dvou... pristi vikend mame Verku a pak asi jede do Camerunu a pak uz to bude opravdu na spadnuti.. Dopadlo to tak, ze v sobotu si jel sam na nejakou prednasku o tom, jak to na svete spatne chodi, v nedeli se nam ale podarilo ho vytahnout na obed do restaurace... Na brehu jezera, dali jsme si pstruha, mnam!!! Honzina jsme teda meli s sebou a prestoze vlastne odpoledne nespal, byl moc zlatej a vsechno probehlo vpohodicce a klidku. Bylo moc hezky. Sice to tedy nebyl zamilovany vikend ve dvou a vecer jen co jsme se vratili domu, uz zase sedel za pocitacem, preci jen se mu podarilo na par hodin se prekonat :-)
No, my s manzelem jsme asi doopravdy tak sileny, ze ty 4 deti, s Verkou 5, opravdu planujeme... Honzik nam cely prvni rok hoodne spatne spal a byla jsem z toho casto dost unavena a zoufala, proto jsem se i dalsiho ditete, tak brzo, bala, ale od te doby, co jsem ho prestala kojit (bylo mu 14 mesicu, ja ve 3m tehu) spi vice mene bez problemu celou noc a musim rict, ze je to znat na psychice cele rodiny.
Ach jo, ja kvuli velikonocum a cpani se cokoladovejma kralikama, pribrala dve kila, taky zacinam trochu natykat. Pokousim se nasadit rozumnejsi zeleninovou stravu, ale dokud jsou ty kralici v dome, nejak mi to neda...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Pondělní Koraja 4.4.2005 9:30
*Re: Pondělní Janijaja 4.4.2005 10:36
**Re: Pondělní Janijaja 4.4.2005 10:40
***Re: Pondělní Janijaja 4.4.2005 10:42
*Re: Pondělní Alena Kořínková 4.4.2005 12:13
**Re: Pondělní Monika, 3 deti 4.4.2005 13:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.