| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

4.4.2005 9:16:26 Hela

Re: O maminkách a tak...

Ahoj Papajano, myslím, že jsme naladěné na podobnou strunu :)). Jen my rodiče jsme zodpovědni za naše děti a věř mi, že každé vážnější rozhodnutí si několikrát přebírám z několika stran tak, aby to bylo pro prcky nejlepší.
Já sama jsem AE od malinka, takže moc dobře vím, jaké je s tím žít. Proto odmalinka moji chlapečkové měli a mají v podstatě "dietu"....teda pro mě to znamená v podstatě zdravá strava. Naštěstí kluci nemají alergii na nějakou vyhraněnou potravinu, ale genetické dispozice samozřejmě jsou.
Je pravda,že se hodně okolí ze začátku hodně podivovalo nad tím, že kluci nedostávali čokolády, bonbony, párky, uzeniny (občas kvalitní šunka), tavené sýry, paštiky, zmrzliny, zákusky, jídlo typu McDonald, řízky, brambor.salát, atd....ale zvykli si. Prostě jsem nejbližším řekla, že pokud chtějí z jídla lumpíkům donést, tak ovoce, sladkosti neberu.
Dnes už starší syn jí více věcí- i sladkosti, řízek i zmrzlinu, přesto některá jídla jsou zatím v podstatě tabu. Můj druhý dvouletý lumpík má tu "drsnější dietu" :))).

A přesto, že se snažím děti ovlivňovat, tak u mého mladšího syna se už alergie projevila. Starší syn (musím zaklepat) je zatím v pohodě.

Ta tvoje sousedka mi připomněla situaci, kdy jsem zase já málem padla do mdlob :). To když jsem viděla dítě v kočárku venku - ani ne roční, jak si žmoulá v pusince párek :(((...Maminka koupila uzeniny a foukla dítěti přímo z obchodu párek do ruky...tak to je pro mě dost drsné.

Jejda, taky jsem se nějak rozepsala... :))

Ahoj HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
O maminkách a tak... papajana 3.4.2005 20:30
*Re: O maminkách a tak... Hela 4.4.2005 9:16
**Re: O maminkách a tak... ...neviditelná... 4.4.2005 9:59
***Reakce ekzému Florina 5.4.2005 10:7
****Re: Reakce ekzému zerat 5.4.2005 11:28
****Re: Reakce ekzému EvčaK 6.4.2005 10:12
****Re: Reakce ekzému ...neviditelná... 7.4.2005 15:19
***Re: O maminkách a tak... Ferdulka 6.4.2005 11:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.