| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

4.4.2005 8:53:44 Gasha

Hezké pondělí

Chrastítko pro Leničku
Kami, tak jsme Tě čekali (byla tu i Jaffi) v sobotu po plavání, že si přijedeš pro chrastítko a ty nikde. Kde jsi byla?

Výtvory
Tak jsem trošičku pracovala a konečně natloukla tu síť dětem v pokojíku (chyběli mi "hřebíčky").
Dál jsem dotvořila dětem akvárium na svře při vstupu do pokojíku .
Asi není moc vidět. Tak tady. Malounko jsem podváděla a některé kontury jsem si už koupila. Udělala jsem dobře. Protože bych nebyla vzhůru do dvou do rána, ale do mnohem déle. Oni se totiž některé kontury dají koupit a vy už je jen vybarvíte. ;o)
A pak jsem si ztáhla z netu tu letošní sovičku, kterou jsem dělala pro manžela na jejich školní akci .

Plavčo
Kami, vím, že je to prkotina, ale Nikol se píše Lisá (s měkkým i). Alespoň podle vizitky a emailové adresy. Takže kdybys jí někdy chtěla něco důležitého napsat ;o)

Čůrání
Tak to Kájovi moooc gratuluji. U nás to byl vskutku náhodný den. Od té doby nic. Např dnes ráno se malounko vyčůrala do nočníku, nahlásila hotovo, dostala pochvalu a než jsem donesla oblečení, počůrala sena koberec :o(
Pravda je, že u ná spíše platí, že línější je holka než kluk. Zatím ve všem.
Mmch, dovolím si nesouhlasit s Janou. Ale myslím, že nezáleží na tom, zda je dítě kluk či holka. Určitě to není ten hlavní důvod. Záleží na každém jedinci zvlášť a na spoustě dalších věcí.

Marodi
Tak se všichni marodi uzdravte a ať vás to už moc nebolí :o)

Lenička
Kami, napadlo mě, že děti můžou mít docela velikou reakci na jahody. Vím, že v nanuku nejsou pravé jahody, ale něco kyselého, co jí mohlo podráždit :o(

Maminka
Kami, děláš to dobře. Marfa také dlouho dodržovala poctivě ( a šla si za tím tvrdě) vše, co si předsevzala a mysslím, že udělala dobře. Kami, vydržte alespoň rok a kousek a pak postupně přidávej i normální věci. Když už jsi začala, tak to vydrž.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Hezké pondělí Gasha 4.4.2005 8:53
*Re: Hezké pondělí Romana32 4.4.2005 9:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.