| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

4.4.2005 2:02:47 Petanda + Neo (10.9.05)

Pro Lyonku

Hihi,velbloudi story je narez.Vubec nic si z toho nedelej,ja si pochutnavala na stavnatem stejku a pak z manzela vylezlo,ze je to velryba a opravdu mi uz nechutnalo.Taky s tim mohl pockat az dojim.Tedka mu vzdycky rikam,at si necha pro sebe cim se laduju,ze to nepotrebuju vedet.Jinak kdybych neexperimentovala,tak se nenajim i to blbe hovezi je tu uplne jine.
S tema jazykama,my jsme se predbezne dohodli,ze to nechame na anglictine a pak jazyk zeme,do ktere se postehujem,ale jestli se nekdy vratime do Japonska tak nevim,jak chce manzel toho naseho prcka dodatecne naucit dve abecedy a jeste tech 40 000 znaku=D Mno,prece se tim momentalne nebudu zalamovat.
Vcera jsem se od mamy dovedela,ze uz s babickou planuji vylet do Madridu,tak jsem zvedava,jak to vsechno dopadne.Uz bych se trosku priblizila.
Jsem moc rada,ze jsem nasla spriznene duse a doufam,ze budeme mit tu moznost dat nekdy kafe a zasmat se,jak jsou nase prtata odlisna=D Opatruj sebe i skritka a zatim se mej moc hezky.Papa
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pro Lyonku Petanda + Neo (10.9.05) 4.4.2005 2:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.