| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Charitativní projekty

24.11.2020 9:33:37 Renies

Re: Brněnský participační rozpočet - hlasování

Děkuji za reakci. No, jiné bychom chtěli být především v tom, že bychom rády pomáhaly všem pacientkám, bez ohledu na diagnozu. Ano, my holky s rakovinou prsu máme nějaké pacientské organizace - i když - ta největší Mammahelp, letos bohužel definitivně ukončila činnost. Stejně tak skončil už asi před rokem klub starších pacientek na Žluťáku.Ale co ženy s jinými diagnozami? O těch se zas tak často nemluví a media jim nevěnují tolik pozornosti. A sám pan ředitel Žluťáku by naši činnost uvítal, protože si je vědom, že lékaři nemají kapacitu na to si s každým pacientem popovídat o všech útrapách. Já osobně jsem např. díky Mammahelp získala výbornou psychologickou oporu nejen pro mne, ale i pro moje děti a manžel, ač se nejprve bránil, nakonec také rád využil konzultaci s psycholožkou. A já bych byla moc ráda, kdyby i jiné pacientky tuto možnost měly, protože vím, co taková diagnoza s rodinou udělá. A doba, kdy se většina onkologických onemocnění projevovala až v pozdním věku, je bohužel asi definitivně pryč. Takže věřím, že náš projekt je minimálně stejně smysluplný, jako fotbalový stadion, nebo nové cyklostezky.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Brněnský participační rozpočet - hlasová... Renies 24.11.2020 7:34
*Re: Brněnský participační rozpočet - h... Avi+ 24.11.2020 8:36
**Re: Brněnský participační rozpočet -... Renies 24.11.2020 9:37
*Re: Brněnský participační rozpočet - h... rascal-ka 24.11.2020 9:15
**Re: Brněnský participační rozpočet -... Renies 24.11.2020 9:33
***Re: Brněnský participační rozpočet... rascal-ka 24.11.2020 9:50
****Re: Brněnský participační rozpoč... Renies 24.11.2020 10:15

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.