| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

3.4.2005 19:40:52 Lyonka a Miriam 1.9.05

pro Petandu a ostatni

Ahojky, jsem vlastne tvoje sousedka na teto strance, ale ne na globusu. ty jsi moooocccc daleko. Ale priznejme si vsechny maminky i budouci, ze nam chybi papanicko z Cech.....ten gulas bych si dala taky, s houskovym knedlickem, mnam...
A s tema recma, tak na tom jsme stejne. My to budem brat taky pres 4 jazyky, kde se meni i pismo, coz je u vas taky pripad.
S temi morskymi priserkami, ja jim sice moc nehoduji,ani okem, ale dobrou chut, kdyz to nekomu chutna. Ja jsem si ale jeste na manzelovu vychovu,myslim tim jist jiny druh masa, nez jsme zvykle, nezvykla. je to muslim, takze rad papa ovecky, ktere ja nemusim. 1x do roka tak mozna ovci jatra,ale to uz jen par kousku. Je to i moje obrana do zivota, pochazi z Tuniska a jednou se mi stalo, ze jsme sli na svatbu, kde se obvykle podava jejich oblibeny pokrm, ktery mam take rada, maso nejim, ale nad omackou nepohrdnu. Manzilek na me kouka jak si libuju v te dobrutce,a az kdyz jsme prisli domu (coz uz mi bylo podezdrele,jak se porad tak usmiva) vypadlo z nej, ze to maso byla prvotridni pochoutka z VELBLOUDA!!ja si jen rekla, jeste, ze nejim to maso, asi bych se v tu chvili jaksi, no, nebudu to radsi popisovat.V druhem pripade jsme byli pozvani ke znamym, a po veceri mi oznamil, ze to maso bylo susene, z ovce. takze pro vsechny pripady nic vypadajici jako maso nejim. on se nekde prorekne, ze jim maso a vsichni by mi presvedcovali, ze mam zkusit. takhle mam svaty pokoj.
My bydlime ve Francii, prestehovali jsme se sem pred pul rokem a jazyk je pro me take jeste prekazka. chodim do skoly, abych se alespon naucila zakladni znalosti do zivota. Cekam miminko,jsem ted ve 4. mesici, takze mas mesic predstih.
Takze ti preju hezke tehotenstvi a zdrave mimco!!!!papa
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
pro Petandu a ostatni Lyonka a Miriam 1.9.05 3.4.2005 19:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.