| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

3.4.2005 18:48:15 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07

Nanuk

Holky, potřebuji Vaše rady a hlavně Vaše ujištění, abych se necítila tak blbě.

Lenička má ekzém v mírnější formě, pod kolínky trošičku, na každé nožičce pod kotníkem má flek asi jako desetikoruna. Občas pod paží a na záhybech na prdýlce. Takže oproti některým z vás to máme jen trochu. Na žádných testech jsme zatím nebyli, mažeme občas Elidelem a Excipialem, ale hlavně Indulonou a Lenienskou.

Dnes jsme byli na procházce a koupili si s manžou nanuky. Koukala na nás mlsně, tak jsem jí dala párkrát líznout (Tvaroháček s jahodama, čokoládu jsem okousala). Věřte, že jsem nejdříve dumala, jestli dát, nebo ne. Když jsme přišli domů a já ji přebalovala, byla červená na zádech a bříšku, flíčky ekzému měla červené a další udělané. Nevím, jestli třeba nebyla jen zapařená, ale myslím, že nebyla moc navlečená. Mohlo to být z nanuku?

A další rána byla, když mě moje mamka začala vyčítat, že jí chci zkazit, protože jí nedám pořádné jídlo. Že jiné děti jí všechno a nemají žádné problémy a my se řídíme internetem a máme ekzém. Na otázku, jaké pořádné jídlo, odpověděla, že by už mohla chleba s másle a se sýrem, Pribňáky a čokoládu, aby si to tělo zvyklo. Ona se nemůže smířit s tím, že jí vařím jáhly a pohanku, dávám jen bílý jogurt a zakázala jsem čokoládu, lízátka a další věci.

Tak nevím, Milado a všichni ostatní, kteří tomu rozumíte. Každá přece chceme, aby naše dítě mělo to nejlepší a nejzdravější. Jenže pak vidím, že kamarádka stejně starého kluka krmí borůvkovým jogurtem, paštikou, smaženými vajíčky a koprovou omáčkou. A klučina je zdraví jak buk.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nanuk Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 3.4.2005 18:48
*Re: Nanuk EvčaK 3.4.2005 19:13
*Re: Nanuk Líza 3.4.2005 19:15
*Re: Nanuk majador 3.4.2005 21:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.